Charlatan

Vlasmarkt 6, 9000 Gent

tel: 09/224 24 57

email: info@charlatan.be

internet: www.charlatan.be

Curtis (Joy Division Tribute Band, onzen deken wordt 60) vr 18 okt 21u00
Jensen | Jonas Lion & Hush Hefner za 19 okt 21u00
The Lunatics (Impro Comedy Club) di 22 okt 20u00
What The Funk?! wo 23 okt 21u00
Captain Eaglo do 24 okt 21u00
The Almighty Mighty + Wardrobe (barokke pop, elfkoppige ensemble met leden van Deus, Das Pop, Horses On Fire, Wallace Vanborn, E.v.a., Democrazy vr 25 okt 21u00
Stijn (30 Jaar Charlatan - Het feest van Nadiem Shah) - Stijn (live) za 26 okt 21u00
The Lunatics (Impro Comedy Club) di 29 okt 20u00
Arabnormal + Possesed Factory (Younes + Mauro, Democrazy) wo 30 okt 21u00
Halloween do 31 okt 21u00
The Godfathers (legendarische rockband) vr 01 nov 21u00
Yung Gravy (rap, singersongwriter, Democrazy) za 02 nov 21u00
De Gekken (improvisatie Komedie Club) di 05 nov 21u00
Latijns Lot wo 06 nov 21u00
Merol (Nederlandstalige pop) do 07 nov 21u00
Gruff Rhyes (pop, zanger van super Fury Animals, Democrazy) vr 08 nov 21u00
30 Jaar Charlatan - Het Feest Van Davidov za 09 nov 21u00
Wapens Neer - Frankysoo, Zwarte Frank & Kestified zo 10 nov 21u00
De Gekken (improvisatie Komedie Club) di 12 nov 21u00
Jvck James (soul/r&b, Faded/Democrazy) wo 13 nov 21u00
Vonnis - Old Painless - Special Guest (Scratch+snuff) do 14 nov 21u00
35 jaar The Mudgang (best Off-concert) vr 15 nov 21u00
Teknostad za 16 nov 21u00
De Gekken (improvisatie Komedie Club) di 19 nov 21u00
We Zien Wel & Felix Claus wo 20 nov 21u00
Hyper (alternatief rocktrio, EP-release) do 21 nov 21u00
Sint-Cecilia (patrones vd muzikant, ism Vedett) vr 22 nov 21u00
30 Jaar Charlatan - Het Feest Van Zielenschudders za 23 nov 21u00
De Gekken (improvisatie Komedie Club) di 26 nov 21u00
Lebawski’s Late Nacht Voorstelling - Cellini & Lebawski wo 27 nov 21u00
Mooneye (solo-project van Michiel Libberecht) do 28 nov 20u00
Neon & Lomme | Koentje vr 29 nov 20u00
Oostende Strand Club Toer za 30 nov 20u00
Coyote Melon + Yokan (ep-release) wo 04 dec 21u00
Transistor Cake (elektronica) vr 06 dec 21u00
Yung Mavu (Hip Hop, Puur) do 12 dec 21u00
Radio Barbâ (Balkanpunk uit Oudenaarde) vr 13 dec 21u00
Carlton Jumel Smith za 14 dec 20u00
Orange Black (originele line-up, Autumn Falls - Democrazy) do 19 dec 20u00
30 Jaar Charlatan - Het Feest Van Charlatan za 21 dec 21u00
Groep Diane do 26 dec 21u00
Franc Moody 'Dream in Colour' Tour za 21 mar 21u00