vr 05 apr

DIVERSEN

14u
Arca PoëzieRevue in uitvoering jongeren uit Gentse scholen brengen poëzie op de planken in een literaire theatershow met muziek, dans en video
19u30
Geuzenhuis Boekvoorstelling 'Ava Miller en ik' van Kristien De Wolf

MUZIEK & OPTREDENS

19u
Handelsbeurs Belgian Jazz Now * festival: 8 x Belgisch jazztalent Eve Beuvens-Mikael Godée Quartet (19u), The Wrong Object (19u50), Lynn Cassiers’ Imaginary Band (20u40), Dijf Sanders (21u30)
20u
Kinky Star Kinky open mic
20u
Campo Victoria Respect yo sistaa! gloednieuw festival dat een podium biedt aan vrouwelijke rolmodellen uit de hiphopscene met Guess Who? Miss Elli, A travers l'autre - Les Mybalés
20u
Vooruit Balzaal Vooruit & Metadrone Present (ikv Courtisane) Les Filles de Illighadad / Asmâa Hamzaoui & Bnat Timbouktou
20u30
Bij De Vieze Gasten ASA & Sundahl /
21u
Charlatan Melanin Music Beba storm, Saidou, Abena, Melanin Music Family
22u
BARBROOS KNNT Here comes the hotstepper
22u30
Club Telex BJLN - Night #1 Belgian Jazz Late Night - 5th April - Night One: Bram De Looze, Pentadox, Taxiwars + 2 bands
22u30
Trefpunt BJLN - Night #1 Belgian Jazz Late Night - 5th April - Night One: Myrddin, ESINAM
22u45
BAR MIRWAAR Bar Mirwaar Belgian Jazz Late Night: Skordatura
23u
23u
23u
23u30
Bar Lume BJLN - Night #1 Belgian Jazz Late Night - 5th April - Night One: John Ghost
23u30
Hot Club de Gand BJLN - Night #1 Belgian Jazz Late Night - 5th April - Night One: Too Noisy Fish invites

FILM

15u30
KASKcinema Courtisane Festival: Tsuchimoto Noriaki 2 screening van Tsuchimoto Noriaki's 'Exchange Student Chua Swee-Lin'
16u30
Sphinx Courtisane Festival: Syed 1 onder het programma van Artist in Focus Alia Syed: screening van verschillende van haar werken
17u
KASKcinema Courtisane Festival: Tsuchimoto Noriaki 3 screening van Tsuchimoto Noriaki's 'Prehistory of the Partisans'
18u30
Sphinx Courtisane Festival: Selectie 3: Rocha screening van Paulo Rocha's 'A Ilha De Moraes'
20u
Minard Courtisane Festival Selecie door Vaz, ... IAna Vaz presenteert twee van haar recentste werken, vergezeld met werk van Nuno da Luz, Barbara Hammer en Sandra Lahire
20u30
Film-Plateau Courtisane Festival: : BSG 7 onder het programma Breaking Sacred Ground: screening van werk van E. Owens, F. Woods en C Billops & J. Hatch
22u30
Sphinx Courtisane Festival: Selectie 8: Parker... screening van werk van Jayne Parker, Maria Anastassiou, Rose Lowder, Emily Richardson en Ben Rivers
22u30
Film-Plateau Courtisane Festival: BSG 1 onder programma Breaking Sacred Ground: screening van William Greaves' 'Symbiopsychotaxiplasm: Take One'