wo 18 jul

DIVERSEN

12u
KANTL Literair Zomerlief een reeks literaire gesprekken tussen een auteur en een bekende lezer

MUZIEK & OPTREDENS

11u
Cultuurkapel Ann Lemaitre, Karin Tanghe Aperitiefconcert - Franse Chansons
12u
Bij Sint-Jacobs Prondelmarkt (12u) Circus Funky Frida (16u); ONS (19u); Gentse Zangstonde (20u); Yevgueni (20u30); Flat Earth Society & David Bovée - Boggamasta (22u30); La Panika (00u30); Dj Eskill (02u)
14u
Korenmarkt TalGent (14u) Combo Caliente (16u); The Go Go Go's (18u); Dries en de Belgen (20u); Level Six (22u30; Regi (23u55); SONO Music DJ's Tom & Alex (24u)
16u
Graslei Polé Polé DJ Benoeli & de Gentse DJ school (BE); Togo All Stars (TG) (20u30); Sara Lugo (PR/DE) (22u30)
17u
Sint-Baafsplein Pure 4 fun Closing Time (18u30); De Geest (20u15); Noa Neal (21u45); Les Truttes: The People's Party (23u30); The Brewery: Eos Chaos (01u)
17u
Teater Tinnenpot From Broadway à Paris Cabaret door Lieven Debrauwer & Marc Maes
17u30
Huis van Alijn Schone Liedjes Birds that Change Colour
18u
Kouter Boomtown 2018 Feathers Eve (18u); Tin Fingers (19u20); BRNS (20u50); Girls in Hawaii (22u30)
18u30
Kinky Star Kinky Star Feesten Dag 6 BBB: De Jartellen, Koala Commission, Moon Hooch, Shaman Festival, Omar Dahl, Party met DJ Desperado
18u30
De Loge watchoutforthegiants Finalisten van Humo’s Rock Rally 2018
18u40
Handelsbeurs Boomtown 2018 Blu Samu (18u40); LENI. (19u50); STIKSTOF (20u); Le 77 (21u40)
20u
Missy Sippy Missy Sippy Blues & Roots Festival 2018 Keith Dunn (USA) (20u); Fetoush (23u); Ilias Scotch (01u);
20u
Oude Houtlei 132 Pianofestijn Reed Tetzloff & Mina Koike Van Bach tot Scriabin
20u
Logos Tetraeder Relâche - Erik Satie Knotsgekke scènes wisselen elkaar af en gaan in interactie met de vreemde, grappige en onvoorspelbare muziek van Satie op het robotorkest. Dada op zijn best!
20u
Huset Gallery Ghent Les Femmes Fatales Mad, Bad and Dangerous
20u15
Vooruit Jan De Smet & Katinka Polderman dubbelconcert
20u30
't Vizitfabriekske Griekse muziek
21u
Opera Gent Boomtown 2018 Suzanne Vega
22u
Beverhoutplein Place Musette Huisorkest met gastzangeres Kathleen Vandenhoudt, Huisorkest met gastzanger Bruno Deneckere (23u30)
23u
Charlatan The Revelaires (surf, Spy & Space) ALL EYES ON HIP HOP (Willem’s Birthday Bash)
23u
Café Ventura Ventura Palace Tang aka Ghent’s legend who’s still chines
23u
Millie Vanillie C L O S E Basbusah, Barbé

FILM

20u
Conservatorium Zaal K. Miry Il cinema Repubblica. Silent Film Reinvented: Zeldzame parels Galloping Ghosts * wereldprimeur * (°1928) - Lovemania (°1924) - The Unknown (°1921). Muziek door: Colette Broeckaert en Dirk Wachtelaer
22u30
't Vizitfabriekske Griekse openluchtfilm: Never On Sunday film van Jules Dassin uit 1960