za 28 apr

DIVERSEN

10u–21u
Gedempte Zuiderdokken Vakantie op 't Zuid Naast de unieke wereldmarkt is er ook heel wat animatie en gastronomisch vertier.
12u–20u
Te Boelaerpark Gekkoo Parkfeest Springkastelen - workshops - muzikanten - animatie - foodtrucks va 15u
13u–17u
Elsschot Opendeurdag Elsschot Kinderboerderij, theater, muziek, workshops, eten en drinken in en rond de bib
13u30
Panamarenkohuis Rondleiding
14u–18u
BLOK-BLOC Luchtbal Bouw mee aan een blik soep op de toekomst Steek de handen uit de mouwen en kom mee filosoferen, bouwen, koken en knutselen aan een betere wereld.
15u–17u
BLOK-BLOC Luchtbal Radio Babel Stadsdichter Maud Vanhauwaert / Antwerpen Boekenstad / Rooftoptiger
15u
BLOK-BLOC Luchtbal Reverse Colonialism Ahilan Ratnamohan / / Star Boy Collectief / Monty
18u
BLOK-BLOC Luchtbal Reverse Colonialism Ahilan Ratnamohan / / Star Boy Collectief / Monty
19u
BarVIZart Kunst Buiten! Tijdens Kunst Buiten!, het jaarthema van Week van de Amateurkunsten, organiseren we een tweedaagse vol expo, muziek, slam poetry en workshops.
19u
BLOK-BLOC Luchtbal CANTINA, canned Dreams, good Food Laika en Valetta 2018, Culturele hoofdstad van Europa

MUZIEK & OPTREDENS

09u30–20u30
Kasteel van Schoten !Viva Piano Festival voor Hedendaagse pianomuziek 2018. Meet & Greet met Dirk Verbrugghe en Felix Vermeirsch. Masterclasses en een slotconcert.
11u–18u
M HKA Dag van de Dans Drie gerenommeerde dansers palmen het museum in met hun unieke choreografieën.
14u
de Singel Koninklijk Conservatorium Dans Toonmomenten
14u–16u
Café Rood-Wit Niveau Chapeau 14-jarige twin
14u–21u30
Park Spoor Noord Phagwe Holi Color lente festival Deelnemers feesten en zingen en bestrooien elkaar met de allermooiste kleurpoeder, amber en kleurwater.
14u
BLOK-BLOC Luchtbal LâP Muziektheater Transparant _TRANSLAB
15u
Jeugdhuis Tel 18 Rewired Festival 2018 Het festival wordt georganiseerd voor en door jongeren!
15u
BLOK-BLOC Luchtbal BEEs Compagnie Airball / Laika / Ell Circo D'ell Fuego / JES vzw
16u
de Singel Katie Vickers & De Genoten Tributes (Plein hoofdingang)
16u
De Kaekelaar Kaekelrock 100% home-grown talent
16u30
de Singel Daniel Linehan & Hiatus Open Dansles
17u
WP ZiMMER Dag van de Dans Tijdens de Dag van de Dans krijgt u in wpZimmer de unieke kans om achter de schermen te kijken van het creatieproces van 'Flowers (we are)' van Claire Croizé.
18u35
Kinepolis Antwerpen Opera Live 2018: Cendrillon
19u
de Singel BOUGE B 2018 Daniel Lie, Isabel Lewis, Danya Hammoud, Jenna Sutela, Martins & Piano, Daniel Lie ea. + concerts
19u15
De Roma Gastvrij Antwerpen 5 Zingen en dansen met lokale helden!
20u
CC De Kern Concertband Antwerpen Lenteconcert
20u
CC Deurne Podium Musica Music Emotions Symphonic Pop Orchestra
20u
De Studio Statue De instrumentale wervelwind is terug met hun derde worp Kasper, geproduced door Micha Volders.
20u
Lotto Arena Lil' Kleine Alleen Tour
20u
Bourlazolder YU De nieuwe danssolo van Gizem Aksu, een jonge beloftevolle choreografe en danseres uit Istanbul.
20u
Rataplan Jiran D’Anvers met Abdelkader Zahnoun, Romek Maniewski, Jeroen Malaise, Chryster Aerts
20u
BLOK-BLOC Luchtbal LâP Muziektheater Transparant _TRANSLAB
20u15
CC Merksem Frank Vander linden Een nieuw jaar, een nieuwe Frank
20u15
Arenberg Schouwburg Patati Patata Krauwelenhof, Hoveberg, Haleakala & In de kersentuin. Wervelende variétéshow door mentaal gehandicapte jongeren.
20u15
Sint-Norbertuskerk Polyfoon - Musica Brexit Engelse meesterwerken van o.a. Tallis, Fayrfax, Sheppard,...
20u30
OC Het Oude Badhuis Gruppo Di Pawlowski Cocaine Piss & Cyclus
20u30
20u30
Kavka Dag van de Dans Jonas Van Steenbergen werkt aan een dansvoorstelling rond het thema migratie.
20u30
Opera Antwerpen Dag van de Dans 'Is this Ballet?'
20u30
252 cc Quinteto Astor het hart is een reiziger
20u30
Arenberg Schouwburg Kevin Bellemans alias Dooshoofd brengt zijn gedichten.
21u
De Studio Overlast met o.a. Don Kapot, Onmens, Nightshop, ...DJ's Pippin, BAVR,...
21u
Toneelhuis Bourla White On White Een dansvoorstelling gerealiseerd door Marc Vanrunxt, Bahar Temiz, Anne-Mie Van Kerckhoven en Jean-Paul Lespagnard.
21u
BLOK-BLOC Luchtbal Mama’s open mic invites youth zone Elisabeth Severino Fernandes aka Miss Elli/RebElli en Rodney C. Safou alias Rod K
21u30
Pena al Andalus Las Canasteras Tapas & Flamenco
22u
de Singel Late Night Concerts BOUGE B 2018 BeraadGeslagen - KillASon - CUNTST
22u
23u
Ampere Park Afterparty met Niels Broos, Lander Gyselinck Dj-Set,... + Special Guest
23u
23u
Café d'Anvers Sven Väth + Christian Burkhardt Live, Maxim Lany
23u
Cargo Club Funky Antwerp met DJ Da Pierre
23u
Mango Club Sugar Time! met High Grade Sound, Young Gun Superior
23u
Meatpack Sadar Bahar
23u
Roxy Antwerp Become An Angel #blueflamesaturdays met Michael Amani, Dj Mystique

FILM

14u
BLOK-BLOC Luchtbal MISSING Adams Mensah / kunstZ / Fameus
16u
BLOK-BLOC Luchtbal MISSING Adams Mensah / kunstZ / Fameus