di 21 jan

FILM

14u
De Roma Ash Is Purest White van Zhanke Jia, met Tao Zhao, Fan Liao, Yi'nan Diao
14u30
CCBE (CC Berchem) Coureur van Kenneth Mercken met Niels Willaert, Koen De Graeve, Karlijn Sileghem, Günther Lesage, Fortunato Cerlino
14u30
CC De Kern Torpedo van Sven Huybrechts met o.a. Koen De Bouw & Ella-June Henrard
20u
De Roma Sorry We Missed You van Ken Loach, met Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone
20u
CCBE (CC Berchem) Green Book van Peter Farrelly met Mahershala Ali, Viggo Mortensen, Linda Cardellini
20u15
CC De Kern Torpedo van Sven Huybrechts met o.a. Koen De Bouw & Ella-June Henrard

SPORT

wo 22 jan

MUZIEK & OPTREDENS

14u
De Roma T-Dansant ism Radio Minerva
18u
Kavka Auditie Rhythm Naturals Coaching Traject 2020 Rhythm Naturals een Antwerps dansgezelschap zoekt gemotiveerde dansers om deel te nemen aan een coaching traject voor het jaar 2020
19u
Zappa Millencolin + Guests

FILM

20u
De Roma Tel Aviv On Fire van Sameh Zoabi, met Lubna Azabal, Kais Nashif, Yaniv Biton

do 23 jan

MUZIEK & OPTREDENS

20u
De Roma Yasiin Bey Mos Def Black On Both Sides: 20th Anniversary Tour

LEZING

20u15
openbare Bibliotheek Bist Bernard Dewulf & Delphine Lecompte Dubbele dichterslezing

vr 24 jan

MUZIEK & OPTREDENS

14u30
Dienstencentrum Oosterveld Harpduo Tournée Matinee
20u
CCBE (CC Berchem) Esmé Bos & Bart Voet Zangeres Esmé Bos en muzikant Bart Voet vertolkten tot hiertoe songs in verschillende talen en genres.
20u
De Roma The Mystery Lights + dj Aldolino
20u15
21u
Het Bos Antwerp Gipsy-Ska Orkestra Na vier albums stelt de band hun vijfde album "Duivelsblauw" voor.

SPORT

20u
Lotto Arena Telenet Giants Antwerp - Beker van België 2019-2020 Beker van België basketbal – halve finale

za 25 jan

DIVERSEN

10u30
CC De Kern Boekstart (-4j) Voorlezen aan baby’s en peuters
20u
Co Sint-Andries (Costa) Gouden Neus De Stuurgroep Sint-Andries reikt elk jaar ‘Gouden Neuzen’ uit aan personen of organisaties die zich hebben ingezet voor de wijk. De avond sluit af met de traditionele ‘zoete receptie’.

MUZIEK & OPTREDENS

17u30
23u
Het Bos SNOBS #3 an eclectic happening with music - performance - art

zo 26 jan

DIVERSEN

14u
Galerie Marion De Cannière Rien Schellemans & Gijs Waterschoot - Solo Vernissage

MUZIEK & OPTREDENS

11u
Opera Antwerpen Kinderbal Het is intussen een jaarlijkse traditie geworden. De danszalen staan open om met een dansmeester de dansen uit vervlogen tijden weer in te studeren met je vriendje of vriendinnetje.
12u
Fakkelteater Theatercafé Hotel Vocal 4 - Singer-song over de grenzen met Maarten Cox en Daisy Thys
12u
Galerie/Kunstuitleen Dijkstra Concert VivArte#29 Duo Mirage: Lorena Cantó Woltèche (altviool) en Gryte Navardauskaite (piano) spelen werken van Robert Schumann, Zita Bruzaite, Rebecca Clarke en Georges Enesco
14u
Opera Antwerpen Kinderbal Het is intussen een jaarlijkse traditie geworden. De danszalen staan open om met een dansmeester de dansen uit vervlogen tijden weer in te studeren met je vriendje of vriendinnetje.
14u30
CC De Kern House of Music & Academie Wilrijk Creatie Festival!
20u
De Roma Alexandre Cavaliere Quintet Djangofolllies

ma 27 jan

MUZIEK & OPTREDENS

19u
Opera Antwerpen Focus: Franz Schreker en Der Schmied Von Gent Als de naam Franz Schreker bij doorgewinterde operaliefhebbers titels oproept als Die Gezeichneten en Der ferne Klang, dan is Der Schmied von Gent bij iedereen glorieus onbekend.
20u
Lotto Arena Yuval Harari De toekomst van Sapiens
20u30
Fakkelteater Theatercafé Nekka Intiem 3 - Drs. P met Jan De Smet en Sam Verhoeven