THREE

IDENTICAL

STRANGERS

Van Tim Wardle met David Kellman, Robert Shafran, Eddy Galland

OV   PREMIERE
WO 26/06           22:15
VR 28/06           22:15
ZO 30/06           22:15
DI 02/07           22u

TOY STORY 4

Van Josh Cooley met Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts

NV   PREMIERE
DO 27/06     14:30      
VR 28/06     14:30      
ZA 29/06     14:30      
ZO 30/06     14:30      
MA 01/07     14:30      
DI 02/07     14:30      

CHERRY GROVE STORIES

Documentaire van Michael Fisher

OV   PREMIERE
ZA 29/06       17u      

INVISIBLE WOMEN

Documentaire van Alice Smith

OV   PREMIERE
ZO 30/06         20u  

QUEEN OF

HEARTS

Van May el-Toukhy met Trine Dyrholm, Gustav Lindh, Magnus Krepper

OV   2e week
DO 27/06       17u        
VR 28/06           19:45    
ZA 29/06           19:45    
ZO 30/06       17u        
MA 01/07       17u        
DI 02/07       17u        

RED

JOAN

Van Trevor Nunn met Judi Dench, Sophie Cookson, Tom Hughes

OV   2e week
DO 27/06       17:30        
VR 28/06       17u       22u
ZA 29/06     14:30         22u
ZO 30/06           19:45    
MA 01/07       17u        
DI 02/07           19:45    

MAURICE

Van James Ivory met James Wilby, Hugh Grant, Rupert Graves

OV   2e week
DO 27/06           19:30    
VR 28/06       17u        
ZA 29/06       17u        
ZO 30/06           19:30    
MA 01/07           19:30    
DI 02/07     14:30          

THE BIGGEST

LITTLE FARM

Van John Chester met John Chester, Molly Chester

OV   3e week
DO 27/06     14:30          
VR 28/06     14:30     19:45    
ZA 29/06             20u  
ZO 30/06       17u        
MA 01/07       17u        
DI 02/07     14:30          

MINDING THE GAP

Van Bing Liu met Keire Johnson, Zack Mulligan, Bing Liu

OV   4e week
DO 27/06           22:15
MA 01/07           22:15

THE WILD

PEAR TREE

Van Nuri Bilge Ceylan met Aydın Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar

OV   5e week
DO 27/06     14u          
ZA 29/06     14u          
ZO 30/06             21u  
DI 02/07         19:45      

LE JEUNE

AHMED

Van Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne met Idir Ben Addi, Olivier Bonnaud, Myriem Akheddiou

OV   6e week
DO 27/06           19:45    
VR 28/06       17u        
ZA 29/06               22:15
ZO 30/06     14:30          
MA 01/07     14:30          
DI 02/07       17:15        

DOLOR

Y

GLORIA

Van Pedro Almodóvar met Antonio Banderas, Asier Etxeandia, Leonardo Sbaraglia

OV   7e week
WO 26/06               22u
DO 27/06       17u   19:45   22u
VR 28/06     14:30     19:45   22u
ZA 29/06       17:30   19:45   22u
ZO 30/06     14:30 17u       22u
MA 01/07     14:30     19:45   22u
DI 02/07       17u   19:45   22u

AT ETERNITY'S GATE

Van Julian Schnabel met Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac

OV   10e week
WO 26/06           22u
DO 27/06           22u
MA 01/07           22u