De Wattman 7 dec 20u30
Mijn Briljante Scheiding 19 okt 20u30
Dagboek van een leeg bed 17, 18, 19 okt 20u; 18 okt 10u; 20 okt 15u
Waldeinsamkeit (mobiele Installatie) 25, 26 okt 20u; 25 okt 20u45; 25 okt 21u30; 26 okt 15u; 26 okt 15u45; 26 okt 16u30; 26 okt 18u30; 26 okt 19u15
I Hate Mondays #3 21 okt 20u
Angels In America 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16 nov 19u; 10 nov 15u; 1 feb 2020 19u
Sidi Larbi Cherkaoui & Colin Dunne & Eastman - Session 17, 18 okt 20u
De Nonnen van Navarone 18, 19, 25, 26 okt 20u30; 20 okt 15u
Peter Holvoet-Hanssen & Mauro Pawlowski - Blauwboek 19 okt 20u30
Kofferkind 14 nov 20u30
Lijmen - Grof Geschud 8 nov 20u
Meneer Linh 14 nov 20u
Dikke Freddy 17 okt 20u15
Le Chicon 7 nov 20u15
Johnyboy 18 okt 20u15
Reverence 9 nov 20u15
Wat ik nog wou zeggen... 10 nov 20u15
Fus! Improcomedy Night 20 nov 20u; 18 dec 20u; 15 jan 2020 20u; 19 feb 2020 20u; 18 mar 2020 20u; 15 apr 2020 20u; 20 mei 2020 20u; 17 jun 2020 20u
Razen 29 apr 2020 20u30
Prospeir zit in de scheir 18, 19, 25, 26 okt 20u30; 20, 26 okt 15u
De Improfeten - Oer! 27 nov 20u30; 11 dec 20u30; 22 jan 2020 20u30; 12 feb 2020 20u30; 18 mar 2020 20u30; 22 apr 2020 20u30; 13 mei 2020 20u30
FIERce! 1, 2 nov 20u30; 3 nov 15u
De Koffer 6 nov 20u30
Mijn Briljante Scheiding 8, 9 nov 20u30; 10 nov 15u
Pikant Is Plezant 18, 19, 24, 25, 26 okt 20u30; 20, 27 okt 15u
Gebolder Op Zolder 28, 29, 30, 31 okt 15u; 1, 30 nov 15u; 23, 27, 28, 29 dec 15u
Is Mijn Gat Niet Te Dik? 8, 9, 15, 16, 22, 23 nov 20u30; 10, 17, 24 nov 15u
Stand-up Antwerp Comedy Club 20 nov 20u15; 18 dec 20u15; 15 jan 2020 20u15; 19 feb 2020 20u15; 18 mar 2020 20u15; 15 apr 2020 20u15; 20 mei 2020 20u15; 17 jun 2020 20u15
Elke Buyle pakt het vast! 3, 4 nov 20u30
La Cage Aux Folles 17, 18, 19, 24, 25, 26, 31 okt 20u; 20, 27 okt 15u; 1, 3 nov 15u; 2 nov 20u
Swaajp Invites 26 okt 20u; 23 nov 20u
Komt op, gaat af 29 okt 20u
Fwiet! Fwiet! 20 okt 14u; 20 okt 16u
Ends of Worlds 18, 19 okt 20u
Het Zwanenmeer 20 okt 15u; 15, 16 mei 2020 20u
De Prinses en de Toverspiegel 27 okt 15u; 28, 29 okt 14u; 23, 24 nov 14u
De Efteling-musical Sprookjesboom 31 okt 14u30; 9 mei 2020 14u30
Nachtwacht 9, 10 nov 11u; 9, 10 nov 14u; 9, 10 nov 16u30
Assepoester de familiemusical 11 nov 14u
Brabants / Cherkaoui 20 okt 15u; 29, 30, 31 okt 20u; 2 nov 20u; 3 nov 15u
Het koninkrijk van Henry Darger 18 okt 20u
Lapdag 11 nov 10u; 11 nov 14u
Ten Aanval (10+) 11 nov 09u30; 11 nov 11u; 11 nov 12u
Kommil Foo / Oogst 17, 18, 19 okt 20u15; 17, 19, 20, 21 mar 2020 20u15
Antwerpen Lacht 25 okt 20u30; 29 nov 20u30; 27 dec 20u30
Waargebeurd: Verloren 27 okt 16u; 8 dec 16u; 16 feb 2020 16u; 5 apr 2020 16u; 24 mei 2020 16u
Boer Dandy gaat naar de Maan (6+) 30, 31 okt 11u; 30, 31 okt 15u