De Roma

Turnhoutsebaan 286, 2140 Borgerhout

tel: 03/292 97 40

email: tickets@deroma.be

internet: www.deroma.be

Triggerfinger vr 15 feb 20u00
Triggerfinger za 16 feb 20u00
Refugees For Refugees zo 17 feb 15u00
Girl ma 18 feb 20u00
The Children Act di 19 feb 14u00
Inclusief di 19 feb 20u00
T-dansant wo 20 feb 14u00
Todos lo saben wo 20 feb 20u00
Alfa Mist do 21 feb 20u00
Mariza vr 22 feb 20u00
Geppetto & The Whales za 23 feb 20u00
Joanne Shaw Taylor zo 24 feb 20u00
Madrugada ma 25 feb 20u00
Niet Schieten di 26 feb 14u00
Niet Schieten di 26 feb 20u00
Melissa Etheridge wo 27 feb 20u00
The Bootleg Sixties do 28 feb 20u00
Michael Van Peel overleeft 2018 vr 01 mar 20u00
Michael Van Peel overleeft 2018 za 02 mar 20u00
The Mavericks zo 03 mar 20u00
De winter van Kapitein Winokio (3+) di 05 mar 15u00
De winter van Kapitein Winokio (3+) wo 06 mar 11u00
Ragini Trio Feat. Bojan Z & Sawani Mudgal do 07 mar 20u00
Tiny Legs Tim vr 08 mar 20u00
Female Focus za 09 mar 15u15
Female Focus za 09 mar 17u00
Female Focus za 09 mar 18u00
Female Focus za 09 mar 20u00
Female Focus zo 10 mar 11u00
Zuidcafé di 12 mar 20u00
Niet Schieten wo 13 mar 20u00
Eriksson Delcroix do 14 mar 20u00
Night of The Scum Edition 2019 vr 15 mar 20u00
Joe Jackson za 16 mar 20u00
Pasadena Roof Orchestra zo 17 mar 15u00
Anouar Brahem Met Nasheet Waits, Dave Holland & Django Bates di 19 mar 20u00
Lizz Wright wo 20 mar 20u00
Wildlife do 21 mar 14u00
The Third Murder do 21 mar 20u00
Barbara Rottiers vr 22 mar 20u00
Habib Koité & Bamada za 23 mar 20u00
De Bonanzas zo 24 mar 15u00
First man di 26 mar 14u00
First man di 26 mar 20u00
Zagros di 26 mar 20u00
Rafiki wo 27 mar 20u00
Verdacht do 28 mar 20u00
Adia Victoria vr 29 mar 20u00
T-dansant zo 31 mar 15u00
Banff Mountain Film Festival 2019 di 02 apr 20u00
Stalker wo 03 apr 20u00
Bart Peeters do 04 apr 20u00
Groundation vr 05 apr 20u00
Bart Peeters za 06 apr 20u00
Bart Peeters zo 07 apr 20u00
The Happy Prince di 09 apr 14u00
Five Seasons di 09 apr 20u00
Gordon & Paddy en de zaak van de gestolen nootjes (+4) wo 10 apr 14u00
Burning wo 10 apr 20u00
Marissa Nadler do 11 apr 20u00
John Mayall vr 12 apr 20u00
Wende za 13 apr 20u00
Oumou Sangaré zo 14 apr 20u00
De grote boze vos en andere verhalen (+5) di 16 apr 14u00
Nos batailles di 16 apr 20u00
Kokoroko wo 17 apr 20u00
Paul Young do 18 apr 20u00
Novastar vr 19 apr 20u00
Bex-catherine-romano Trio za 20 apr 20u00
Blackwave. di 23 apr 20u00
Blackwave. wo 24 apr 20u00
Adriaan Van Den Hoof do 25 apr 20u00
Lee Fields & The Expressions zo 28 apr 20u00
The Bony King of Nowhere di 30 apr 20u00