LE JEUNE

AHMED

Van Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne met Idir Ben Addi, Olivier Bonnaud, Myriem Akheddiou

OV   PREMIERE
DO 23/05             20u 22u
VR 24/05       14:30 17:15   20u  
ZA 25/05         17u   20u 22u
ZO 26/05     11u 14:30 17u      
MA 27/05       14:30     20u 22u
DI 28/05       14:30 17u   20u  

INTELLIGENT

TREES

Van Julia Dordel, Guido Tölke met Dr. Suzanne Simard, Peter Wohlleben, Denise M'Baye

OV   SPECIAL
ZO 26/05         20u  

ON AIR

Documentaire van Manno Lanssens

OV   DOCPOPPIES
DI 28/05         20u  

DOLOR

Y

GLORIA

Van Pedro Almodóvar met Antonio Banderas, Asier Etxeandia, Leonardo Sbaraglia

OV   2e week
DO 23/05             19:45    
VR 24/05         17u   19:45   22u
ZA 25/05       14:30     19:45   22u
ZO 26/05     11u 14:30 17u   19:45    
MA 27/05         17u   19:45   22u
DI 28/05       14:30 17u   19:45    

SUNSET

Van László Nemes met Jakab Juli, Vlad Ivanov, Susanne Wuest

OV   2e week
VR 24/05     14:30     19:30    
ZA 25/05     14:30     19:30    
ZO 26/05       17u        
MA 27/05     14:30     19:30    
DI 28/05       17u        

TEMBLORES

Van Jayro Bustamante met Juan Pablo Olyslager, María Telón, Diane Bathen

OV   3e week
VR 24/05           22u
ZO 26/05           22u

THEY SHALL NOT

GROW OLD

Documentaire van Peter Jackson

OV   3e week
ZO 26/05     14:30      
DI 28/05     14:30      

GLORIA

BELL

Van Sebastián Lelio met Julianne Moore, Alanna Ubach, Michael Cera

OV   4e week
DO 23/05             22u
VR 24/05     14:30        
ZA 25/05       17:30      
ZO 26/05             22u
MA 27/05     14:30        
DI 28/05             22u

MID90S

Van Jonah Hill met Sunny Suljic, Katherine Waterston, Lucas Hedges

OV   5e week
DO 23/05           22:15
VR 24/05           22:15
ZA 25/05           22:15
ZO 26/05           22u
MA 27/05           22:15

AT ETERNITY'S GATE

Van Julian Schnabel met Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac

OV   5e week
VR 24/05       17u        
ZA 25/05       17u        
ZO 26/05           19:45    
MA 27/05       17u        
DI 28/05               22u

DUELLES

Van Olivier Masset-Depasse met Veerle Baetens, Anne Coesens, Mehdi Nebbou

OV   5e week
ZA 25/05     14:30        
MA 27/05       17:15      
DI 28/05             22u

BINTI

Van Frederike Migom, met Bebel Tshiani Baloji, Mo Bakker, Baloji, Joke Devynck

OV   8e week
ZO 26/05     11u