do 25 mei

DIVERSEN

18u00
Zebrastraat Kunstplatform Motivay#2 Keynotes 'The story behind music' met keynotes en QnA's van oa Maxim Lany, Stavroz, Eric Smout (Democrazy)
18u30
Zebrastraat Kunstplatform Lezing Motivay presenteert... Keynote Event

MUZIEK & OPTREDENS

13u00
Grindbakken Asphalt Free Open Air w/ Tripeo, JP Enfant
20u00
Vooruit Theaterzaal Comedy night met Steven Goegebeur
20u00
Minard Femke & Lander Gyselinck / Fulco Ottervanger Fictional European Fieldrecordings
20u00
SMAK The Singing Painters Meet Carver & Horn The Food Supplement [release concert vinyl]
20u30
Treck Hostel Gent Senne Guns, Live
20u30
Muzikantenhuis Roots Roots kiest voor een cd-doosje en doet dit samen met jullie open op de voorstelling van hun tweede album. Een feestelijke avond.
21u00
Charlatan Davidov
21u00
Huis van Alijn Livemuziek @ Alijn Clean Pete (NL)
21u00
The Cover Eli Goffa Dagelijks laat Eli Goffa ( Aka Elie De Prijcker) zich inspireren om songs te schrijven, songs over zijn eigen leven, maar ook over het leven van de mensen.
21u00
22u00
Zebrastraat Kunstplatform Zebrapoint Live Zigo
23u00
Club 69 Keizer Emkei, Drigao

FILM

20u30
KASKcinema We the Workers (Wen Hai) Figures of Dissent

vr 26 mei

DIVERSEN

MUZIEK & OPTREDENS

20u00
Herberg Macharius Rvb Quartet
21u00
Charlatan Soldout + Dj Mickael Karkousse + Mickael Karkousse (Goose), Lizzy & Tati, Bafana | Fris & Monter
21u00
The Cover Pilgrimage Rockband uit Rekkem opgericht door 5 jongeren die graag muziek maken en bier drinken
22u00
The Cover I Am Wolves Post Rock
23u00
Klub XIII The Boom Boom Room with Big Poppe & No Biggie
23u00
Club 69 Greatest Hits Night Davidov

FILM

20u30
KASKcinema Live Track Cinema Inne Eysermans (Amatorski)

za 27 mei

DIVERSEN

20u00
Jan Van Gent Troy Faid, Tim Loud (UK) Live

MUZIEK & OPTREDENS

21u00
Charlatan Storme (voorstelling nieuwe plaat) + KISS the Eightees - Rakesh, Koentje, Nik| Tron Javolta, Samuel & Shintoq
21u30
Café De Kleine Kunst Zygoma Mathcore/Progressive metal
22u00
23u00
Vooruit Concertzaal Think! 90's Def Dames Dope Live
23u00
Vooruit Think! 90's Def Dames Dope Live
23u00
Club 69 Doo Wop Big Poppe, No Biggie

zo 28 mei

DIVERSEN

11u00

MUZIEK & OPTREDENS

11u00
De Bijloke Coté Jardin gratis muzikale picknick met Ledebirds, Rubens Ensemble, Reinoud van Mechelen & A Nocte Temporis, Solisten Symfonieorkest Vlaanderen - Let's Dance, A dress to impress, Favo, Ensemble Isabella - Anguilles! Anguilles!, Aka Moon
15u00
Ham Ham Sessions #02 met Laughing Bastards (15u), Chris Joris Home Project Ft Naima & Yassin Joris (17u), HUS & The Next Generation (19u)
19u30
Vooruit Omar Souleyman slaat een brug tussen traditionele muziek uit het Midden-Oosten en acid house
19u30
Trefpunt Big Next: Priests, The Courneys
20u30
De Loge Songs by Suzy Suzanne Burdorf met Josfien van Pelt en Jesper Doolaard
21u00
Charlatan Oscar and Devos (Leander van het Groenewoud & Pieter-Paul De Vos) + Porn Georges, Rakesh of Gayrald

ma 29 mei

MUZIEK & OPTREDENS

21u00
Trefpunt Troy Faid geen gewone singer-songwriter, hij is een multi-instrumentalist die soms folk, soms jazz, soms bluesy en soms zelfs elektronische muziek brengt.

di 30 mei

MUZIEK & OPTREDENS

20u30
ENTR Esinam Dogbatse Solo performance
21u00
Missy Sippy concert Bridges of Art - International Opera Academy Swinging Voices & dance
21u00
Kinky Star 10 000 Russos (PT)

wo 31 mei

MUZIEK & OPTREDENS

18u00
Citadelpark Citadelic De Bergen Gieren, Lilly Joel (20u)
20u30
De Loge Mauger Nieuwe band uit Oostende en Gent
20u30
Gouvernement Vooruit & Gouvernement Present: Mary Ocher / Benjamin Abel Meirhaeghe
21u00
Afsnis Carneia // Vermillion A Night of Metal

FILM

17u00
Loods 019 Das Kunst in première spetterende B-film met de nodige horror, sci-fi en fantasy elementen

do 01 jun

DIVERSEN

19u30
Kopergietery de Allergrootste Post-It-Veiling Bied mee en steun vzw Humain, opvanginitiatief voor vluchtelingen
20u00
De Krook Film Fest Gent Talkies #3: Johan Heldenbergh Panelgesprekken over film, met Patrick Duynslaegher

MUZIEK & OPTREDENS

18u00
Citadelpark Citadelic Patrick De Groote, In Memoriam Global Village ft. Xu Fen Xia (20u)
20u00
21u00
The Cover Atomic Vulture Stoner Rock
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief