za 25 feb

DIVERSEN

20u00
Vooruit Theaterzaal Saint-Amour Brusselmans in de bloemetjes

MUZIEK & OPTREDENS

19u00
Minard Maurits Pauwels Groep Mauro Pawlowski met Nederlandstalig repertoire
20u00
De Centrale Trio Peter Ralchev - Angel Dimitrov - Stoyan Yankulov Masters of Bulgarian ethno-jazz
20u00
Kinky Star Wyatt E.
20u15
Handelsbeurs Dona Rosa fado
20u30
De Loge Boonyi Boonyi verenigt literatuur en muziek
21u00
Vooruit Balzaal Club 923 party pleasure from 9 to 3
21u00
The Cover Zugzwang Zugzwang is a German word which is often, but not exclusively used in chess. It is translated into 'forced to moved'.
21u00
Afsnis A Night Full Of Dub Live Music: Kosmo Sound Unification Sound - Live And Direct - Cultivate & Rescue Sound
21u00
De Walrus Les Somnambules mix van eigen werk en jazzstandards een dosis hot jazz in een intiem sfeertje
21u30
Café De Kleine Kunst I am wolves cinematic post rock/post metal
22u00
White Cat Mathew Lane
22u00
Le Bateau Une Nuit à la Mode Tribute night to DΞPΞCHΞ MODΞ mixed with related music
22u15
Jan Van Gent Tim Jansen Dj's: Inspector Clay, Señor J, Tim Peaks. A night of synth wave pop punk electronic anthems & dirty gems for some good dirty dancin'
22u30
Niche club Lagoon Ghent: Valentine's day (happy single) met djerom, Double trouble, LA T-Mar
23u00
Club IIII Coluche
23u00
23u00
Kompass Klub Lee Burridge & Bedouin at Kompass Labyrinth Club on tour
23u00
Tijuana Love Boat Party The Temptation Edition!
23u00
Club 69 Boogie Nights Big Poppe, Sense
23u00
Charlatan Caribbean Saturdays - The Carnaval Edition Rakesh aka Black Jack 9000 & Filfnikka // Soul Shakers & Tommy Milfnikka

zo 26 feb

MUZIEK & OPTREDENS

19u00
Trefpunt Dj Dolly Zondagsdraaiers
20u00
De Centrale Vandecaveye-Verbiest Dubbelconcert: Gilles Vandecaveye - piano // Rony Verbiest - klarinet en accordeon
20u30
De Loge Viktor Nina Kortekaas en Dilys Cosemans
21u00
Hot Club de Gand Caféconcert jazz and beyond
23u00
Charlatan Steal Shit Do Drugs Purple Panda @ Charlatan, postpunk garage

ma 27 feb

MUZIEK & OPTREDENS

21u00
Hot Club de Gand The Birds of Swing Sessions Waso De Cauter invites
21u00
Afsnis We **** Mondays #22 Ft. Dj Eskill
21u00
Trefpunt RedCoat Maandagavondconcert

di 28 feb

MUZIEK & OPTREDENS

19u00
De Bijloke Stef Bos in Concert voor VZW See & Smile die zich inzette voor humanitaire missies in derde wereldlanden
20u30
De Loge Tuesday Circle TC#45 met 6 singer-songwriters
20u30
ENTR Steven De Bruyn & Dj Vindictiv Gratis caféconcert
20u30
21u00
Afsnis Blank Tapes (us/ca) folk-rock-surf-psych-soul-pop
21u00
Missy Sippy Local Heroes Concert - Mooneye Cisco Dark folkblues with cracks, crevices, it hurts and sooths
21u30

wo 01 mar

MUZIEK & OPTREDENS

14u00
Sint-Pietersplein The Stigma Challenge Bands, Beats, Drinks & most important: Beat the stigma about STD's! Met hulp van oa Billie Leyers, Gangthelabel, Freaquency!
20u00
De Centrale Fiddlers on the Move #02 Les Bottines, Duo Sanczuk - De Schepper, Jamsessie
20u30
De Loge Sacrebleu Degoutant melige popliedjes van Tom de Brabander
20u30
Missy Sippy Missy Sippy Blues Jam (Electric) Open for all musicians
21u00
21u30

FILM

20u30
KASKcinema Midnight Special (Jeff Nichols) One Shot Cinema i.s.m. Film Fest Gent
22u30

do 02 mar

DIVERSEN

20u15
De Cultuurloft Tweede deel van de Federico García Lorca-trilogie. door Lorca-vertaler Bart Vonck, Bardthesque en Joshua Dellaert

MUZIEK & OPTREDENS

20u00
Vooruit Theaterzaal Comedy night met Raf Coppens
20u00
De Centrale Fiddlers on the Move #02 Klezmer Avond: muziek en dans - Amit Weisberger (viool), Nicolaas Cottenie (viool), Alina Bauer (viool), Jonas De Rave (accordeon) & Eline Duerinck (cello)
20u15
Handelsbeurs Flying Horseman
21u00
23u00

FILM

20u30
KASKcinema Kort Applaus Een avond vol kortfilm en kortfilmmakers, recent en van eigen bodem

vr 03 mar

MUZIEK & OPTREDENS

20u00
De Centrale Fiddlers on the Move #02 Debat: Viool in niet-klassieke muziek: de situatie in Zweden, Rotterdam en België 
(Mia Marin, Michalis Kouloumis, Nicolas Hauzeur) + (20:00) Michalis Kouloumis "Meltem trio" + (21:30) Marcel Ramba & Nicolas Hauzeur
21u00
Charlatan Curtis Alto (3 broers maken poppy house met live instrumenten) + Sheridan | Ape Drums & Soul Shakers
21u30
Café De Kleine Kunst Last Of Us Post metal
23u00
Decadance Tcno Time + Zerotine Niereich, Paco De Moor, Man Outta Space, Dimitri L'Entrée, A-Tek, Desperation Point, Atomstroph3, Radze, Ivarios, Omegahardkore

za 04 mar

MUZIEK & OPTREDENS

15u00
20u00
De Centrale Fiddlers on the Move #02 Elias Bachoura & Shalan Alhamwy + Duo Marin & Roswall
20u00
21u30
Muzikantenhuis Fiddlers on the Move #02 Grote Viooljam
22u00
White Cat Nude Ball / Freddee / Barties
23u00
Vooruit Star Warz met Marcus Intalex, Skeptical, Doc Scott
23u00
Decadance Deca Vintage
23u00
Vooruit Dispatch Recordings met Marcus Intalex, Skeptical, Doc Scott, Xtrah, Ant TC1, Gerra & Stone
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief