COCO

Van Lee Unkrich, Adrian Molina met Anthony Gonzalez, Gael García Bernal, Benjamin Bratt

NV   AVANT PREMIERE
ZA 25/11     14:15      
ZO 26/11   10:15 14:15      
OV
ZA 25/11       17u      
ZO 26/11       17u      

YOUR NAME

Van Makoto Shinkai met Ryunosuke Kamiki, Mone Kamishiraishi, Masami Nagasawa

OV   AVANT PREMIERE
ZO 26/11       17u      

DONKEYOTE

Documentaire van Chico Pereira

OV   PREMIERE
VR 24/11       17:30      
DI 28/11           20u  

JUPITER'S MOON

Van Kornél Mundruczó met Merab Ninidze, Cserhalmi György, Mónika Balsai

OV   PREMIERE
VR 24/11             22:15
ZA 25/11         19:45    
ZO 26/11     14:15   19:45   22:15
MA 27/11         19:45    
DI 28/11             22:15

DRÔLE DE PÈRE

Van Jean-Luc Moreau, Anne Poirier-Busson met Michel Leeb, Arthur Fenwick, Anne Jacquemin

OV   PREMIERE
VR 24/11           22:30
ZA 25/11     14:30   20u  
ZO 26/11   10:30        
MA 27/11         20u  
DI 28/11           22:30

MOUNTAIN

Van Yaelle Kayam met Shani Klein, Avshalom Polak

OV   PREMIERE
MA 27/11         20u  

FREERIDE FESTIVAL

De beste freeride films

OV   FESTIVAL
VR 24/11         19:30    

THE SQUARE

Van Ruben Östlund met Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West

OV  
VR 24/11           19:45   22:15
ZA 25/11       17u   19:45   22:15
ZO 26/11       17u   19:45    
MA 27/11               22:15
DI 28/11           19:45    

MA VIE DE

COURGETTE

Animatiefilm van Claude Barras met Gaspard Schlatter, Sixtine Murat, Paulin Jaccoud

NV   KIJKDOOS
ZA 25/11     14:30      
ZO 26/11   10:30 14:30      

M.

Van Sara Forestier met Sara Forestier, Redouanne Harjane, Jean-Pierre Léaud

OV   2e week
VR 24/11       17:30      
ZO 26/11             22:30

ZAGROS

Van Sahim Omar Kalifa met Feyyaz Duman, Maaike Neuville, Halima Ilter

OV   2e week
VR 24/11           20u  
ZA 25/11     14:30     20u 22:30
ZO 26/11       17u      
MA 27/11             22:30
DI 28/11           20u  

MARQUIS

DE WAVRIN

Van Grace Winter, Luc Plantier met Grace Winter, Sergio Purini, Robert de Wavrin

OV   2e week
ZO 26/11         20u  

VELE

HEMELS

Van Jan Matthys met Koen De Graeve, Viviane de Muynck, Nell Cattrysse

OV   3e week
VR 24/11         19:45    
ZA 25/11     14:15   19:45    
ZO 26/11   10:15 14:15       22:15
MA 27/11         19:45   22:15
DI 28/11         19:45    

LOVING

VINCENT

Van Dorota Kobiela, Hugh Welchman, Terry Bamber met Robert Gulaczyk, Douglas Booth, Saoirse Ronan

OV   4e week
VR 24/11       17:30      
ZO 26/11             22:30
MA 27/11           20u  
DI 28/11             22:30

AU REVOIR

LÀ-HAUT

Van Albert Dupontel met Nahuel Pérez Biscayart, Albert Dupontel, Laurent Lafitte

OV   5e week
ZA 25/11             22:30
ZO 26/11         19:45    
DI 28/11             22:30

HAPPY END

Van Michael Haneke, Jean-Luc Baillet met Isabelle Huppert, Toby Jones, Mathieu Kassovitz

OV   7e week
VR 24/11       17:30      
ZA 25/11       17u      
ZO 26/11     14:30        

INSYRIATED

Van Philippe Van Leeuw met Hiam Abbass, Diamand Bou Abboud, Juliette Navis

OV   7e week
ZA 25/11           22:30
MA 27/11           22:30

LE FIDÈLE

Van Michaël R. Roskam met Matthias Schoenaerts, Adèle Exarchopoulos, Jean-Benoît Ugeux

OV   8e week
ZA 25/11       17u       22:15
ZO 26/11           19:45    
MA 27/11               22:15
DI 28/11           19:45    

UN BEAU

SOLEIL INTERIEUR

Van Claire Denis met Juliette Binoche, Xavier Beauvois, Philippe Katerine

OV   9e week
VR 24/11       17:30      
ZO 26/11             22:30
DI 28/11             22:30

LOVELESS

Van Andrey Zvyagintsev met Maryana Spivak, Aleksey Rozin, Matvey Novikov

OV   9e week
ZA 25/11       17u      
ZO 26/11       17u      
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief