AFTER THE

STORM

Van Hirokazu Koreeda met Hiroshi Abe, Kirin Kiki, Yoko Maki

OV   AVANT PREMIERE
DI 02/05           20u  
WO 03/05     14:30     20u 22:30
DO 04/05       17:30     22:30
VR 05/05           20u  
ZA 06/05     14:30     20u 22:30

A DOG’S

PURPOSE

Van Lasse Hallström met Dennis Quaid, Britt Robertson, Josh Gad

OV   PREMIERE
ZA 29/04       17u     22:30
ZO 30/04       17u   20u  
MA 01/05     14:30 17u      
DI 02/05             22:30
WO 03/05       17u      
ZA 06/05       17u      

FÉLICITÉ

Van Alain Gomis met Véro Tshanda Beya Mputu, Gaetan Claudia, Papi Mpaka

OV   PREMIERE
WO 03/05     14:15     19:45    
DO 04/05               22:15
VR 05/05       17:15   19:45    
ZA 06/05     14:15     19:45    

GET

OUT

Van Rhona Rubio, Jordan Peele met Daniel Kaluuya, Allison Williams, Bradley Whitford

OV   PREMIERE
WO 03/05       17u   20u 22:30
DO 04/05           20u  
VR 05/05             22:30
ZA 06/05       17u   20u  

DE VERENKONING

Animatiefilm van Esben Toft Jacobsen

OV   KIJKDOOS
ZA 29/04     14:30      
ZO 30/04     14:30      
MA 01/05     14:30      

DE GEUR VAN

WORTELTJES

Kortfilmprogramma

OV   KIJKDOOS
WO 03/05     14:30      
ZA 06/05     14:30      

TARDE PARA LA IRA

Van Raúl Arévalo met Antonio de la Torre, Luis Callejo, Ruth Díaz

OV   CINEMÁS
WO 03/05         20u  

DISTANCIAS CORTAS

Van Alejandro Guzmán, Percival Argüero, Fernando Rangel, Julián Stubbs met Luis Ortega, Joel Isaac Figueroa, Mauricio Isaac

OV   CINEMÁS
DO 04/05         20u  

IRA (WRATH)

Van Jota Aronak met Urko Olazabal, Nacho Marraco, Diana Facen

OV   CINEMÁS
VR 05/05         20u  

KENKE

Van Enrique Perez Him met Milko Delgado, Erick De León, María Elena Mena

OV   CINEMÁS
VR 05/05           22u

LA CHANA

Documentaire van Lucija Stojevic

OV   CINEMÁS
ZA 06/05         20u  

LA REGIÓN SALVAJE

Van Amat Escalante met Kenny Johnston, Simone Bucio, Jesús Meza

OV   CINEMÁS
ZA 06/05           22u

A UNITED

KINGDOM

Van Amma Asante met David Oyelowo, Rosamund Pike, Jack Davenport

OV   2e week
ZA 29/04           20u  
ZO 30/04     14:30       22:30
MA 01/05     14:30     20u  
DI 02/05             22:30
WO 03/05       17u      
DO 04/05     14u 17:30     22:30
VR 05/05           20u  
ZA 06/05       17u     22:30

ON THE EDGE

OF HAPPINESS

Documentaire van Wil Mathijs

OV   3e week
ZA 29/04       17u      
DI 02/05           20u  

DE KINDEREN VAN

JUF KIET

Documentaire van Peter Lataster, Petra Lataster-Czisch

NV   4e week
ZA 29/04     14:30      
MA 01/05         20u  

GOLD

Van Stephen Gaghan, Jennifer Josephson, Navarutt Roongaroon, Jan Rudolph met Matthew McConaughey, Bryce Dallas Howard, Edgar Ramírez

OV   4e week
ZA 29/04           19:45    
ZO 30/04       17u       22:15
MA 01/05           19:45    
DI 02/05               22:15
WO 03/05               22:15
DO 04/05       17:15        
ZA 06/05               22:15

DRIES

Documentaire van Reiner Holzemer

OV   4e week
DI 02/05         20u  

GHOST IN

THE SHELL

Van Rupert Sanders met Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Michael Pitt

3D OV   5e week
ZA 29/04       17u      
ZO 30/04       17u      
MA 01/05       17u      
VR 05/05       17:15     22:15
OV
ZA 29/04           19:45    
ZO 30/04     14:15         22:15
MA 01/05               22:15
DI 02/05           19:45    
DO 04/05       17:15       22:15
ZA 06/05               22:15

BEAUTY AND

THE BEAST

Van Bill Condon, Kim Armitage, Cathy Doubleday met Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans

NV   6e week
ZA 29/04     14:15      
ZO 30/04     14:15      
MA 01/05     14:15      
ZA 06/05     14:15      
OV
ZA 29/04           19:45    
ZO 30/04       17u        
MA 01/05               22:15
DI 02/05           19:45    
WO 03/05     14:15          
ZA 06/05       17u        

DOWN TO

EARTH

Documentaire van Rolf Winters, Renata Heinen

OV   6e week
ZA 29/04       17u      
MA 01/05           20u  
DO 04/05       17:30      
VR 05/05           20u  

SAGE

FEMME

Van Martin Provost met Catherine Frot, Catherine Deneuve, Olivier Gourmet

OV   6e week
ZA 29/04       17u      
ZO 30/04       17u      
MA 01/05       17u      

SPRAKELOOS

Van Hilde Van Mieghem met Stany Crets, Viviane de Muynck

OV   7e week
ZA 29/04     14:30       22:30
ZO 30/04           20u  
MA 01/05     14:30       22:30
WO 03/05     14:30        
VR 05/05       17:30      
ZA 06/05     14:30        

THE LOST

CITY OF Z

Van James Gray, Morag Cameron met Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller

OV   7e week
ZA 29/04                 22:15
ZO 30/04             19:45    
MA 01/05       16:45         22:15
DI 02/05             19:45    
WO 03/05                 22:15
DO 04/05             19:45    
VR 05/05         17u       22:15
ZA 06/05             19:45    

LION

Van Garth Davis, Guy Strachan met Sunny Pawar, Dev Patel, Rooney Mara

OV   10e week
ZA 29/04     14:30       22:30
ZO 30/04           20u  
MA 01/05             22:30
WO 03/05       17u      
DO 04/05           20u 22:30
ZA 06/05       17u      

SILENCE

Van Martin Scorsese, David J. Webb, Jessica Lichtner met Andrew Garfield, Adam Driver, Tadanobu Asano

OV   11e week
ZA 29/04               22:15
ZO 30/04           19:45    
MA 01/05       16:45        
DI 02/05               22:15
WO 03/05       16:45        

MOONLIGHT

Van Barry Jenkins met Trevante Rhodes, André Holland, Janelle Monae

OV   13e week
ZA 29/04           20u  
ZO 30/04     14:30       22:30
MA 01/05           20u  
DI 02/05             22:30
WO 03/05             22:30
DO 04/05           20u  
VR 05/05       17:30     22:30
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief