Zo mooi, zo blond 14, 15 jul 20u; 16 jul 15u
De Tektoniek van de Liefde 8, 15, 16, 19, 20, 22 jul 20u
Long arms 2 apr 2018 20u
Zingarate 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22 jul 20u30
De Wonderlijke Wereld van Lieven Scheire – ‘De speciale relativiteit van Einstein’ 19, 20, 22 jul 20u
Kamal Kharmarch (Try-out) 15 jul 20u30
Podcast Mosselen om Half Twee 18 jul 20u
Van Peel tot Evenaar 15 jul 20u
Pieter Verelst (Try-out) 22 jul 20u30
An Nelissen 16 jul 20u
Xander De Rycke (Try-out) 16 jul 20u30
Jeroen Leenders & Friends 20, 23 jul 20u30
Bloemen, Bijen & Borstbollen 14, 15 jul 20u
Els de Schepper 22 jul 20u
De 3 Wijzen Live 23 jul 20u
Sadko 28, 30 jun 19u; 2 jul 15u
Soepe mee ballekes 14 jul 21u; 16, 17, 20, 21, 22 jul 17u30; 18, 19, 23 jul 14u
Onewomanshow “De Kast” 16, 17, 18, 19, 20 jul 21u
Vlinders zijn vrij 16, 20, 21, 22 jul 14u
Memories - Danny Sinclair 15, 18, 19, 23 jul 17u30; 21 jul 21u
Margrietjes Beste 14, 16, 17, 18, 21, 23 jul 19u30; 15, 19, 20, 22 jul 17u
De Plusbluez 14 jul 17u
Een vrouw als alle andere 18, 19, 23 jul 19u30
Damiaan 16, 21, 23 jul 11u
Frank Degruyter speelt William Shakespeare 16, 17, 20 jul 19u30
The Lunatics 14, 18, 19, 20, 23 jul 21u30
De raadsheeren van Nevele 15, 18, 20, 22 jul 17u
We liefden nog lang… 14, 15, 23 jul 21u30
De Auditie 14 jul 19u30
Gaston beroemd 17, 20, 21, 22 jul 19u30
’17-’18 of waarom een paard plots wel eetbaar is 15, 16 jul 19u30
Once in a weill 15, 22 jul 19u30
237 redenen voor sex 17 jul 17u; 19, 20 jul 19u30
Vuyle Partye 20 jul 17u; 20 jul 19u30
Zijn er nog vragen? 17, 19 jul 21u30
The impossible concert 20 jul 21u30
Onder de blauwe maan 22, 23 jul 21u30
De wereld van kleine Bommes (2-5jr) 18 jul 14u
De kleine Jonas (2-5jr) 19 jul 14u
Het straatje van buurvrouw (2,5-6jr) 22, 23 jul 14u
Nijntje op de fiets (2-5jr) 20 jul 14u; 20 jul 15u
Circus Pompom (3-12jr) 15, 22 jul 14u
Dikkie Dik en de taart 16, 17 jul 14u
Hartrock on tour 15, 16 jul 15u; 15, 16 jul 17u
Harten Troef - Caque 23 jul 20u
Playback 23 jul 18u
Burlesque Box 22 jul 23u
De Flirt-klas 22 jul 16u30
Moederkeszalf 22 jul 14u30
Ge moet nie bang zijn 21 jul 20u
Waar is Fillemon? 21 jul 17u
Roodkopje en de Walf 20 jul 23u
Improcessie 20 jul 20u
Caque - De Musical 19 jul 20u
De PlusBluez 19 jul 17u
Kleine ergernissen! 18 jul 22u30; 19 jul 22u
Onzin zkt verhaal 17 jul 20u
Verloren Voorwerpen 16 jul 22u30
Salamie 16 jul 20u; 21 jul 22u30
Slet en Casanova 16, 18 jul 17u
Geheimen 16 jul 15u
Over Leven in West-Vl 15 jul 23u
Lijf 15 jul 20u
HocusPocusTechnolocus 15 jul 16u30; 16 jul 10u; 18, 23 jul 14u30; 19 jul 13u30
De verhalenfabriek 15 jul 13u30; 15 jul 15u
Stoute stukjes 14 jul 22u30; 22 jul 20u
My left hand 14 jul 20u
Hut (3+) 20, 21, 22, 23 jul 15u; 21, 22, 23 jul 11u
Kriep (8+) 20, 21, 22 jul 19u30; 22 jul 16u30
De blauwe appelaar 15, 16, 17 jul 15u
De sluier van de fee (3+) 18, 19 jul 15u
Het roze varkentje (3+) 22, 23 jul 15u
Stroper Stroef (3+) 20, 21 jul 15u
Podcast Live on Stage 18 jul 20u
Pascale Platel 14 jul 20u30
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief