vr 24 nov

DIVERSEN

14u30
De Krook debatten over 'Literatuur in het culturele veld' De rol van de uitgever - met Marianne De Baere (WPG), Nele Hendrickx (de Geus), Kris Latoir (Het balanseer), Harold Polis (Polis)

MUZIEK & OPTREDENS

20u
De Bijloke Concertzaal Symfonieorkest Vlaanderen & De Beren Gieren Rachmaninov revisited | The Isle: Dead or alive?
20u
De Centrale Peni Candra Rini & Ade Suharto Europalia Indonesia
20u
Herberg Macharius Rianto Delrue Een jonge hedendaagse troubadour stelt zijn eerste album voor.
20u15
Handelsbeurs Steiger / The Thing
21u
Bar Mitte Trojka akoestische arrangementen met soms een jazzy en soms een bluesy toets
21u
The Cover TheHindu Needle Trick “Hipsters hop along, hipsters beware. You don’t really believe that we are going nowhere”
21u
Café Molotov Kotzebeu
21u
Trefpunt Crossbeat Elektronische vibes uit Gent met leden van Le Manou & Sundahl.
21u30
Kinky Star Kinky World Night Mighty Jane & The Alleycats
22u
Missy Sippy Boogie Fridays Deluxe concert Ginger Pig Band (UK)
22u
22u
Sioux Mndr Tndr
23u
Millie Vanillie R E G U L a T E 80's, funk & urban vibes all night long

FILM

20u30
KASKcinema The Levelling (Hope Dickson Leach) Please Release Me
23u
Kompass Klub Kowboys and Indians pres. Mathew Jonson & Cassy

za 25 nov

MUZIEK & OPTREDENS

16u30
Zaal Parnassus Laureatenconcert Door leerlingen van de Kunstbrug Gent, Academie voor Muziek, Woord en Dans
19u30
Nest A. Savage (parquet Courts) + Jack Cooper
20u
De Bijloke Kraakhuis Il Nostromo Del Sogno 't Relaes van Sint-Servaes
20u30
21u30
Café De Kleine Kunst Bloodfeast138 Gentse Misfits tribute band
21u30
Kinky Star JonGeduld Blue Hippo
22u
Kompass Klub Lefto & Red Bull Elektropedia Present: Benji B, Christian Rich, Photay, Alia
22u
Charlatan Davidov | Team Snoephut + Just Nathan, Karawane, Sixsixsixties
23u
Millie Vanillie Dirty Diana pop, classics, disco & beats
23u
Decadance Abstrkt Back to the Roots

zo 26 nov

DIVERSEN

10u
MIAT Wetenschapsfestival Ontdek het gratis en wonderlijk Wetenschapsfestival Wooow
11u
Lousbergs Let's LousART Gezellige markt van 50 standen met handgemaakte, zelfontworpen en unieke spullen + workshop
13u–18u
Zebrastraat Kunstplatform Breinwijzer presenteert... I- Brain Festival - Brein en Bewegen

MUZIEK & OPTREDENS

11u
De Bijloke Kraakhuis Zondagochtendconcert Young masters | Mathilde Wauters, Emma Wauters & Elke Elsen
15u
De Bijloke Concertzaal Champs-élysées, Collegium Vocale & Kristian Bezuidenhout “Beethoven, was haben Sie denn da wieder gemacht!’’
15u
Teater Tinnenpot Timur Sergeyenia Bonbonnière concerten - J. S. Bach Goldberg Vari
20u
De Centrale Jazz Dubbelconcert Michel Massot - tuba // Bram De Looze - piano // Bert Cools - gitaar
20u
Opera Gent Beethoven/Mahler concert Ludwig van Beethoven: Derde Symfonie + Mahler: Rückert-Lieder en het Adagio uit diens onafgewerkte Tiende Symfonie
20u30
De Loge Moonlamb Project Michaël Honorez (guitars/voice/stompboxes) & Cédric Lambert (harps)
21u30
Kinky Star Great White Death d a r k p o p f u t u r e p s y c h
22u
Charlatan Willow Cabin country/Americana duo, brings ‘three chords & the truth’ met Joyce Beullens & Steven Vergauwen

FILM

10u30
14u30
De Koer Ciné Bambino Het Paard Van Sinterklaas. Winky Wong is zes jaar als ze met haar moeder vanuit China verhuist naar Nederland.

ma 27 nov

MUZIEK & OPTREDENS

21u
Trefpunt Aarde aan Daan Nederlandstalige Indiepop
21u
Hot Club de Gand The Birds of Swing Sessions Jazz 'in'out
21u30
Kinky Star Over the Under (PL) 100 gigs in 100 days -100% tour

di 28 nov

DIVERSEN

19u30
Geuzenhuis Boekvoorstelling 'Met dank aan de overkant' van Vincent Scheltiens

MUZIEK & OPTREDENS

19u
ENTR Trio Zoefi Originele muziek composities die Oost en West bij elkaar brengen.
19u
Afsnis LFDY invites Bagdaddy Records w/ Tsar Bompa (NL), DWILD & Youff
19u30
Nest Tsar B
20u
Kon. Elisabethzaal Beethoven/Mahler concert Ludwig van Beethoven: Derde Symfonie + Mahler: Rückert-Lieder en het Adagio uit diens onafgewerkte Tiende Symfonie
20u30
De Loge Tuesday Circle #51 6 singer-songwriters in Café de Loge
21u
Missy Sippy Electro Blues Society Electronica mixed live with raw vintage Blues.

FILM

20u30
KASKcinema Russian Ark (Aleksandr Sokurov) ism Film-Plateau

wo 29 nov

DIVERSEN

20u
Huis van Alijn Uit het fotoalbum van Ignaas Devisch Over gewoontes, rituelen en tradities

MUZIEK & OPTREDENS

20u
De Bijloke Kraakhuis Double Bill: Bert Cools // Human Feel Tribute to John Abercrombie
20u30
De Loge Alexandra Gadzina akoestische set van Alexandra Gadzina en haar band
21u
Hot Club de Gand Les Mercredis Libres BAK
21u30
Kinky Star Zool. Albumvoorstelling ‘Bombykol’
22u

FILM

20u30
KASKcinema Certain Women (Kelly Reichardt) ism Film-Plateau
22u30
KASKcinema Ping Pong Play: Paul Verhoeven Het publiek voor de film die zal worden vertoond, twee opties: Showgirls of Starship Troopers

do 30 nov

DIVERSEN

19u
Boekhandel Limerick Boekvoorstelling Sanne Huysmans 'Rafelen’
19u30
De Krook Talkies: Stijn Coninx Maandelijkse talkshow van Film Fest Gent met telkens een andere gast
19u30
Zebrastraat Kunstplatform Lezing Mo* presenteert...Congo en Fair Trade: een weg naar vrede?
20u
Herberg Macharius Zonder Verhaal Boekvoorstelling van Anne Vervarcke, over reizen en zoeken.

MUZIEK & OPTREDENS

19u30
Vooruit Balzaal Emma Bale
20u
De Centrale Nuff Said #06 hosted by Maud Van Hauwaert
20u15
Handelsbeurs Yevgueni (cd-release) support: Walrus
20u30
Trefpunt Shy Dog + Philemon soloproject van Noah Melis (Bed Rugs, Borokov Borokov, Pascal Deweze).
21u
Missy Sippy Concert Thee Andrews Surfers
21u
Hot Club de Gand Hot Cats de Gand Man Staris
21u30
Kinky Star Georgio 'the Dove' Valentino independent American singer
22u
Charlatan Roselien + Appamada (mix van jazz, soul, electronica, groove, EP-release) + Bafana & Jean Le Rouge

FILM

20u30
KASKcinema Radio Cinema samen luisteren naar enkele podcasts
20u30
De Koer Rio Bravo (1959) Ciné Rio: Een Western – Een klassieker – Verplichte kost, zeg dat Quentin Tarantino het gezegd heeft.

vr 01 dec

DIVERSEN

14u30
De Krook debatten over 'Literatuur in het culturele veld' De receptie van literatuur - met Hans Cottyn (De Standaard der Letteren), Geert Schuermans (Cutting Edge), Koen Van Baelen (de Reactor), Koen Van Wichelen (Boekenmagazine)

MUZIEK & OPTREDENS

19u30
Vooruit Balzaal Felix Pallas + Le Manou
20u
20u
De Bijloke Cosmic Pulses Festival: Play it like Stockhausen
20u
Logos Tetraeder Divers minimalisme De Logos robots en de Ledebirds muzikanten brengen een programma waarin minimalisme centraal staat.
20u30
Trefpunt Tisots The Insect Soldiers of the Sky spelen samen met O'Grady de pannen van het dak.
21u
The Cover Sweet Billie started in 2016 under the impulse of the di Pinto brothers.
21u30
Kinky Star Grimm: Innerfire
21u30
Café De Kleine Kunst Midas Fall (sco) Post-Shoegaze-folk-alt-rock
22u
Charlatan Sensei 'N Chillow (Album release, Barz 'n Hooks presents) John Robinson aka Lil’ Sci of Science of life, El Gant
23u
Millie Vanillie N i L L i E V A N i L L i E Everything R&B, hiphop and urban. From 2000 to 2009

FILM

20u15
Handelsbeurs Armida Quartett (strijkkwartet) & Jörg Widmann (klarinet) Von Weber, Widmann, Mozart
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief