do 19 jul

DIVERSEN

12u
KANTL Literair Zomerlief een reeks literaire gesprekken tussen een auteur en een bekende lezer
15u30
Poëziecentrum De Lieve Ondeugd zinnenprikkelend programma voor minnaars van pittige liedjes en gedichten' van Ivo van Strijtem en Walter Evenepoel
20u
Monasterium Poortackere Oorvonk Vertelfestival 'Van horen zeggen of zelf meegemaakt' door Herwig Deweerdt, Hilde Rogge en Koen Demuynck

MUZIEK & OPTREDENS

11u
Cultuurkapel Ann Lemaitre, Karin Tanghe Aperitiefconcert - Franse Chansons
12u
Bij Sint-Jacobs Prondelmarkt (12u) Young Piotto's (15u); Piotto's special hommage storro piotto (19u); Gentse Zangstonde (20u); Room 13 Orchestra olv. Yves Meerschaert (20u30); Derek and the Dirt (22u30); Amsterdam Klezmer Band & Söndörgö (00u30); Dj Soldiers of Love (02u)
14u
Korenmarkt The Covrettes (14u) Switch Corona (16u); Bluebird (18u); VB's Circle (20u), Paul Michiels (22u30); Michael Schack (23u55); SONO Music DJ's Tom & Alex (24u)
16u
Graslei Polé Polé DJ Nico Juice (BE); Djeli Moussa Condé (GN/FR) (20u30); Amparanoia (ES) (22u30)
17u
Teater Tinnenpot Movies on stage – Ars Musica Ensemble Concert
17u30
Huis van Alijn Schone Liedjes Filip de Fleurquin & Compagnons des Collines
17u45
Sint-Baafsplein Banda del Mundo Hideaway (19u45); De Kreuners (22u); Dj Daddy Cool (23u30); The Brewery: Jean's (01u)
18u30
Kinky Star Kinky Star Feesten Dag 7: Scratch+Snuff BBB: Grande Bouche, Haka, Northern Escorts, Compro Oro music, Paard, Party met DJ Kruisbestuiving
18u30
De Loge Zeste & Louise Fernant Zeste & Celien De Pelecijn van Louise: blues & PJ Harvey
19u20
Kouter Boomtown 2018 Hi Hawaii (19u20); Binkbeats (20u50); STUFF. (22u30)
19u50
Handelsbeurs Boomtown 2018 Ebbenflow (19u50); Echo Beatty (20u); The Black Heart Rebellion (21u30)
20u
Missy Sippy Missy Sippy Blues & Roots Festival 2018 Mauro (USA) (20u); A Murder In Mississippi (23u); Bart Mulders invites (01u);
20u
Zebrastraat Kunstplatform Zebrabeach Optreden Congazz
20u
Oude Houtlei 132 Pianofestijn Reed Tetzloff & Mina Koike Frans-Amerikaanse-Russische avond
20u
Logos Tetraeder Relâche - Erik Satie Knotsgekke scènes wisselen elkaar af en gaan in interactie met de vreemde, grappige en onvoorspelbare muziek van Satie op het robotorkest. Dada op zijn best!
20u
Huset Gallery Ghent Les Femmes Fatales Rauss mit den Männern
20u30
't Vizitfabriekske Gerard van Maasakkers Deze Nederlander mag voor de gelegenheid in Gent volledig zichzelf zijn, en daar zit muziek in.
21u
Opera Gent Boomtown 2018 Spinvis
22u
Steen Thang
22u
Beverhoutplein Place Musette Paulus Schäfer & Dominique Paats
23u
Charlatan Verrassing, Sons, The Spectors + Teddy Picker, Bafana, Karawane, Just Nathan + Franky Jones & CJ Bolland
23u
Café Ventura Ventura Palace Elsie Ventura en Lena Veranda aka de bazin en haar zus
23u
Millie Vanillie N O D I G G I T Y A mix of oldskool & contemporary urban music

FILM

20u
Conservatorium Zaal K. Miry Il cinema Repubblica. Silent Film Reinvented: Cinémachin Le moulin maudit (°1909) - Chasse à la panthère (°1909) - Chasse à l’aigrette en Afrique - Saïda a enlevé Manneken Pis (°1913) - Maudite soit la guerre (°1914) - Les Zouaves d’Afrique dans les Flandres belges (°1915). Muziek door: Hilde Nash
22u30
't Vizitfabriekske Openluchtfilm Nederl. Een greep uit het repertoire van komisch duo Kees van Kooten en Wim de Bie.

vr 20 jul

DIVERSEN

12u
KANTL Literair Zomerlief een reeks literaire gesprekken tussen een auteur en een bekende lezer
15u30
Poëziecentrum Het jonge dichterscollectief Obsidiaan met totaalprogramma met woord, muziek en beeld', geïnspireerd door 'Het boek der rusteloosheid' van Fernando Pessoa
21u
Monasterium Poortackere Oorvonk Vertelfestival 'De nacht in' door Veerle Ernalsteen, Fred Versonnen en Pieter Dezutter

MUZIEK & OPTREDENS

11u
Cultuurkapel Ann Lemaitre, Karin Tanghe Aperitiefconcert - Franse Chansons
11u30
Teater Tinnenpot Aperitief Dansant met Vincent Wills meertalig programma met accent op bekende evergreens (jaren '60-'70)
12u
Bij Sint-Jacobs Prondelmarkt (12u) Samba Da Candeia (15u); Kolonel Djafaar (19u); Gentse Zangstonde (20u), Carmelo Torres (20u30); Kosmo Sound (22u30); Tabanka (00u30); Dj Juice Blenders (02u)
14u
Korenmarkt TalGent (14u) Snow White Blood (14u); Circle Unbroken (17u45); Beatles by girls (19u30); Motown Supremacy (22u30); SONO Music DJ's Tom & Alex (24u)
15u
Graslei Polé Polé Mr. Leenknecht (BE); laGarçon* (NL) (20u30); Baciamolemani (IT) (22u30)
16u
Sint-Baafsplein Orchestra Taar Ed & The Gators (18u); Pussy Willow (21u); De Tijdloze Party met DJ Dirk Stoops (22u45); The Brewery: Dj Lanka (01u)
17u
Teater Tinnenpot Movies on stage – Ars Musica Ensemble Concert
17u30
Huis van Alijn Schone Liedjes Belcirque
18u30
Kinky Star Kinky Star Feesten Dag 8 BBB: Minaminiguu, BRONT, TSAR BOMPA, Mogo - band, HEISA, Party met DJ Jasper
18u30
De Loge Bas & Merle Merle Erl Idris Ghyssaert en Bas Tillie zijn het creatieve duo achter de band Umlaut.
18u40
Handelsbeurs Boomtown 2018 Ivy Falls (18u40); Maris (19u50); Sylvie Kreusch (20u); Tsar B (21u40)
19u20
Kouter Boomtown 2018 Skope B (17u40); Tuk Tuk Thailand (19u); Curtis Alto (20u20); Vive La Fete (21u50), Discobar Galaxie (23u30)
19u30
Teater Tinnenpot From Broadway à Paris Cabaret door Lieven Debrauwer & Marc Maes
20u
Missy Sippy Missy Sippy Blues & Roots Festival 2018 Jan De Smet (20u); Big Time Bossmen (23u); Ghent Blues Sisters (01u);
20u
Vooruit Belpop Bonanza Quattro door Jan Delvaux & DJ Bobby Ewing
20u
Oude Houtlei 132 Pianofestijn Reed Tetzloff & Mina Koike Klassiek & romantiek
20u
Huset Gallery Ghent Les Femmes Fatales La Dame aux Camélias
20u30
't Vizitfabriekske Flamenco Aansluitend bij de dansinitiatie (17u-18u), krijgt u de kans om van het echte werk te genieten met "Hilda La Flaca" (dans en zang) en haar groep "Miel Y Canela"
21u
Steen JOT dj-Set
21u
Opera Gent Boomtown 2018 Adamo
22u
Beverhoutplein Place Musette Nomad Swing
23u
Charlatan Mad Motherfucker (freddy De Vadder maakt een plaat, Live debuut) TRILLERS w/ Eagl & friends + MTMU pres Wax’o Paradiso ft San Soda
23u
Café Ventura Ventura Palace Nico Juice & Kinski aka schoonste DJ’s van west europa
23u
Millie Vanillie BiG PoPPE & BLaCK FRaNK
23u
Sint-Jacobnieuwstraat 50 Playground * Gentse Feesten Edition Lotto, Tom Sea, Justin Spears
23u45
Minard Wim Claeys Nacht van de Vuile Liedjes

FILM

20u
Conservatorium Zaal K. Miry Il cinema Repubblica. Silent Film Reinvented: Out with a Bang The Immigrant (°1917) - Il Fauno (°1917) - Mousquetaire au restaurant. Muziek door: Hilde Nash

za 21 jul

DIVERSEN

12u
KANTL Literair Zomerlief een reeks literaire gesprekken tussen een auteur en een bekende lezer
20u
Monasterium Poortackere Oorvonk Vertelfestival 'De zingende afgrond' door Don Fabulist en Sahand Sahebdivani

MUZIEK & OPTREDENS

11u
Huis van Alijn Feestmuziek met Harmonie Guy Duijck Evergem
11u
Cultuurkapel Ann Lemaitre, Karin Tanghe Aperitiefconcert - Franse Chansons
11u30
Teater Tinnenpot Aperitief Dansant met Vincent Wills meertalig programma met accent op bekende evergreens (jaren '60-'70)
12u
Bij Sint-Jacobs Prondelmarkt (12u) Torck brult Brel (15u); Uitreiking Prijs van de Democratie en de Jaap Kruithofprijs (18u30); Danny Blue & The Old Socks (19u); Gentse Zangstonde (20u); Buurman (20u30); Bram Weijters' Crazy Men (22u30); Allez Allez (00u30); Dj Yann (02u)
14u
Korenmarkt M-Peg (14u) Ine & Jo Casiers (16u); Eva Wijnen (18u); Prima Nocta (20u); JackNjoe & the funhouse (22u30); SONO Music DJ's Tom & Alex (24u)
14u
Sint-Baafsplein de Drakenclub: Ropeskippers rsc-rivierenhof fuzion team de Drakenclub: Urkie Purkie (15u); Bigband 't Mouvement (18u); The Amazing Fowers (20u30); Nacht van de Plansjee met DJ Rik (22u30); The Brewery: Cultivar (01u)
15u
Graslei Polé Polé DJ Shizzle le Sauvage (BE); Rey Cabrera y sus Amigos (CU) (18u30); Collieman & his Collective (BE) (20u30); La Sra. Tomasa (ES) (22u30)
15u30
Kouter Boomtown 2018 Kapitein Winokio (15u30); Pavlove (17u40); Hulder (19u); Portland (20u20); Douglas Firs (21u50), Het Zesde Metaal (23u30)
17u
Teater Tinnenpot Movies on stage – Ars Musica Ensemble Concert
17u30
Huis van Alijn Schone Liedjes Skyblasters
18u30
Kinky Star Kinky Star Feesten Dag 9: Consouling Night BBB: Moonai people, Witxes, KUAR NHIAL, Maudlin., SECRET GIG (TBA), Party met DJ Imodium
18u30
De Loge Jim Cain singer-songwriter Michiel Vaernewyck
18u40
Handelsbeurs Boomtown 2018 Dijf Sanders (18u40); Mooneye (19u50); Flying Horseman (20u); Condor Gruppe (21u40)
20u
Missy Sippy Missy Sippy Blues & Roots Festival 2018 Patrick Riguelle & Jean Blaute (20u); Tiny Legs Tim (23u); JJ Saxman invites (01u);
20u
Huset Gallery Ghent Les Femmes Fatales Die Lustige Witwe
20u
Opera Gent Boomtown 2018 Jasper Steverlinck
20u30
't Vizitfabriekske Belpop Lekker Belgische plaatjes draaien.
21u
22u
Beverhoutplein Place Musette Riguelle & Hautekiet
23u
Charlatan Ze Quaffeurz (feestband met 13 blazers) Nadiem Shah, Rakesh aka Black Jack 9000, Fatnotronic + CLASS ACTION (Abstrkt goes italo, house & disco) John Noseda b2b Thang
23u
Café Ventura Ventura Palace Tjon aka nog nooit van gehoord
23u
Millie Vanillie N i L L i E V a N i L L i E Everything R&B, hiphop and urban
23u
Sint-Jacobnieuwstraat 50 Playground * Gentse Feesten Edition Justin Spears, Ilse Liebens, Nadiem Shah

FILM

22u30
't Vizitfabriekske Openluchtfilm België: King of the Belgians roadmovie waarin een ingedommelde Koning het leven – en zichzelf – ontdekt.

zo 22 jul

DIVERSEN

12u
KANTL Literair Zomerlief een reeks literaire gesprekken tussen een auteur en een bekende lezer

MUZIEK & OPTREDENS

11u
Huis van Alijn Feestmuziek met Harmonie De Neerschelde Gentbrugge
11u
Cultuurkapel Ann Lemaitre, Karin Tanghe Aperitiefconcert - Franse Chansons
12u
Bij Sint-Jacobs Prondelmarkt (12u) Quinteto Astor (15u); Fheeta & the Westfront band (19u); Gentse Zangstonde (20u); PJDS (20u45); N'Faly Kouyaté (22u30); Michelle David & The Gospel Session (00u); Halve Neuro (02u); Elefant (4u); Los Tarascos (05u)
13u
Sint-Baafskathedraal Die Verdammte Spielerei Pakske Klassiek - Middagconcert
14u
Korenmarkt TalGent (14u) Race with the devil (15u45); Miss en Mister Gent - Buffalo Babe en Boy (17u30); Cherry Divine (19u); Green Onions (21u); Kaarskensstoet (23u); Soulbrothers (23u30); SONO Music DJ's Tom & Alex (24u)
14u30
Sint-Baafsplein de Drakenclub: Circo Daparro Koninklijke Muziekmaatschappij De Neerschelde Gentbrugge (17u); Tommy & the Wildflowers (19u15); Mister Moon (21u15); Kenji Minogue (23u30)
15u
Graslei Polé Polé DJ SNS (BE); Bai Kamara Jr. Quartet (SL/BE) (18u30); Chris & Charlie (BE) (20u30); The Q-some Latin Experience (BE) (22u30)
15u
Teater Tinnenpot Movies on stage – Ars Musica Ensemble Concert
17u30
Huis van Alijn Schone Liedjes Bruno Deneckere & Guests
18u30
Kinky Star Kinky Star Feesten Dag 10 BBB: SubSubKultur, Divided, Grotto, Wheel of Smoke, Huracán, Witch Trail, Party met DJ Beastmaster
18u30
De Loge Tegen beter weten in Licht gestoord doch zindelijk akoestisch duo uit het Antwerpse.
20u
Missy Sippy Missy Sippy Blues & Roots Festival 2018 Guy Verlinde (20u); Little Jimmy (23u); Bernd Coene invites (01u)
20u
Oude Houtlei 132 Pianofestijn Reed Tetzloff & Mina Koike 4-handige apotheose
20u
Huset Gallery Ghent Les Femmes Fatales Women of Buenos Aires
20u30
't Vizitfabriekske ABBA ABBA wordt uitgekleed - we bedoelen 'akoestisch' ; een niettemin aanstekelijke tribute.
22u
Beverhoutplein Place Musette Bal Musette op zondag met Rony Verbiest en huisorkest
23u
Charlatan Verrassing (Kontzert.) AGE OF LOVE - Zolex (Carat, Montini), Olivier Pieters (Boccaccio, Ckomilfoo), Mike Thompson (Cherry Moon, Zillion) + Black Frank, SNS, Jr Goodfellaz
23u
Café Ventura Ventura Palace surprise act want ik heb nog niemand
23u
Millie Vanillie MiLLiE SoUND MaCHiNE Classics & new stuff.

FILM

22u30
't Vizitfabriekske Openluchtfilm Zweden: Pippi Langkous Zweedse/Duitse kinderfilm uit 1969 van Olle Hellbom

ma 23 jul

MUZIEK & OPTREDENS

19u30
De Loge Hootenanny Muzikanten die de Feesten overleefden geven het beste van zichzelf …
20u
De Bijloke Zomerbar met optreden Rawfishboys
23u45
Missy Sippy Missy Sippy Blues & Roots Festival 2018 Blues Jam Session (01u)

do 26 jul

MUZIEK & OPTREDENS

20u
Zebrastraat Kunstplatform Zebrabeach Optreden Gaspar
21u
Missy Sippy After Gentse Feesten Concert Ramblin' Sam
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief