za 16 jun

DIVERSEN

12u–16u
OC Het Stadsmagazijn Kunstboekenmarkt door Passages
12u–19u
Koninklijk Conservatorium Antwerpen So prettly prattly pollylogue: A day of James Joyce - met tentoonstellingen, lezingen, performances en muziek.
14u
Park Hof de Bist Bus-Kruid Culinair Explosief Festival met o.a. Igor Gonzaldeano, Luie Louis, DJ Makasi,...
14u
Gemeenschapscentrum 't Gasthuis Mammillaria - trip lezing: Bertus Spee
14u
Ibasho gallery various artists - Ni'homme Vernissage
14u–02u
Spoor Oost Sinksenfoor De grootste kermis van Vlaanderen, met 150 attracties, kraampjes en terrasjes.
 
zaal Stanislas Het atelier in de 17de eeuw en nu spreker: Koenraad Jonckheere - gids: Cindy Wright

MUZIEK & OPTREDENS

09u
C.O. Nova House of Music leerlingenconcert
10u
De National Opening Esperantohuis Feestelijke opening van de nieuwe zetel van de Vlaamse Esperantobond met een optreden van de Friese groep 'Kajto'. Zij brengen folkmuziek in het Esperanto.
17u–18u
Extra City Kunsthal Radouan Mriziga - Performatief moment Kan een (bewegend) lichaam zich een fysieke architecturale ruimte toe-eigenen?
18u30
De Volkslust Schlagerfestival Merksem met Davy & Sasha, Tim De Meyer, Patrick De Deken, Frieda Roc, Robby Lathé, Papillon en Marco Martinez.
18u45
Lotto Arena Cage Warriors 94
20u
Stadsschouwburg I Want To Break Free
20u
Sint-Pauluskerk Membra Jesu Nostri & Missa Brevis Dietrich Buxtehude
20u
Café Rood-Wit Combo Royal
20u
BATS Little Theatre Swaajp invites Gael Perry Comedy
21u
Het Bos Bosbubbles: Le77, Hong Kong Dong, Sweats, W.Ravenveer en nog!
21u30
Pena al Andalus Fantasia Flamenca Tapas & Flamenco
22u
Zomerfabriek Urban Saturdays @ Club Z De beste r&b en hiphop ZVA
22u
Den Aalmoezenier Marquee club Summer Closing Party rock, new wave, indie met DJs Cat Gadget & Ronny Rotten
23u
Café d'Anvers Ilario Alicante met Ilario Alicante, Ilario Alicante, Tofke,...
23u
Club Vaag We Are Techno Machines - Vision Machine's Big Birthday Edition met Vision Machine, Steve Redhead, Kagge & Bowen,...