za 14 okt

DIVERSEN

10u–18u
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten 4th Antwerp Academy Art Book Fair
12u
Sint-Andriesplaats Geefplein Sint- Andries (onder den hangar) Het draait om solidariteit, delen en hergebruiken.
15u
CC 252 Door de ogen van de Meester Rondleiding in de expo 'Het Is Niet Anders' door Nadia Bijl en Johan Desmet
16u–17u30
Boekhandel de Groene Waterman Valerie Eyckmans Boekpresentatie 'Het belang van schoon ondergoed'

MUZIEK & OPTREDENS

14u
Arenberg Schouwburg Out of the Box De populaire internationale dance battle
14u30
Trix 'Desertfest 2017' met o.a. Graveyard, Windhand, Unsane, Stoned Jesus, The Vintage Caravan,...
15u
Kon. Elisabethzaal Antwerp Symphony Orchestra Fabien Gabel (dirigent), Beatrice Rana (piano). Muziek van Ravel, Tsjajkovski en Prokofjev.
19u30
Sint-Andries kerk IPS Singers Koor-concert met Musique d'Elgar, Rutter, Parry, Mendelssohn, Grieg,...
20u
De Roma Tsar B soloproject van Justine Bourgeus
20u
Cafee Cabron From Funk Till Dawn Funkparty
20u
The Rocking Bull Concern Pictura Poesis - Misanthropia Symphonic Death Metal - Melodic Black Metal
20u–22u
Café Rood-Wit De Straatschenders Gentse grappen
20u
Stadsschouwburg Vrienden voor het Leven / Tour 2017 met Christoff, Lindsay, Frans Bauer en Laura Lynn
20u–21u
Sint-Carolus Borromeuskerk Emmanuel Van Kerckhoven Orgelconcert
20u
Gemeenschapscentrum 't Gasthuis A Ladies Concert en the Circle of Life Met de ‘Circle of life’ presenteert A Ladies Concert een vocale kijk op de kringloop van het leven.
20u
Kasteel van Schoten Monoloog "Toogpraat" door schrijver-performer Piet Borms
20u15
OC MerksemDok Cream Colored Ponies Special guest Dunja
20u30
OC Het Oude Badhuis De Muzikanten 7 topmuzikanten onder leiding van Rudy Trouvé met o.a. The Colorist, Dead man Ray, Broken Glass Heroes,…
20u30–22u
St.-Bartholomeuskerk Laus Romana
21u
Het Bos Bosbubbles met De Batteries, Lotomu, Manu Louis, Cuntst, Ons Ans,...
21u30–22u30
Pena al Andalus Jessyca Y Remi Tapas & Flamenco
22u
Black Smoke Roma The ‘No Nonsense’ music style he plays is not just an ordinary DJ set, it’s a passion, a lifestyle, a deliberate choice.
22u
23u–06u
Café d'Anvers Café D'anvers presents Dino Lenny - Jennifer Cardini + Nukov & Yelmet, Michael Thoelen
23u–06u
Club Vaag 2 Years Vaag met Vision Machine, Joyhauser, Man Outta Space, J. Kops
23u–07u
23u–05u
Red&Blue Woodpop Gay Pop Music Party met Plee Boy, Justin Spears
23u–06u
Roxy Antwerp House Of Dolls met Michael Amani, Your
23u–06u
Skyclub Skyclub - Opening Season 3 met Nick Dillinger & Friends
23u
Ampere Token met Function, FBQ, Sigha,...

FILM

18u
HetPaleis Mind the world doorlopend filmprogramma
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief