vr 22 sep

DIVERSEN

14u–18u
MAS Museum aan de Stroom Water-rAnt Reunie van honderd authentieke schepen in de oude dokken van Antwerpen aan het Eilandje. Van roei-jol tot zeilschip of stoomboot.
18u–20u
Havenplein Circus Barones
19u
EVA-Centrum Cultuur aan Tafel Marokko

MUZIEK & OPTREDENS

12u
Het Stadsmagazijn Lon Eldridge & Steven Troch Foyerconcert Croque Musique
12u
AMUZ Koninklijk Concertgebouworkest Amsterdam Jaewon Lee, Benedikt Enzler, Jeroen Bal
18u30
Zomerbar Jardim Sunset Sessions by Shomi
20u
The Rocking Bull Concern Aenima & Bleach Tool Tribute - Nirvana Tribute
20u
Café Ami La Société. Overwegend Franstalige popmuziek met rock- blues & Jazzinvloeden.
20u
20u
Bar Bakeliet Lon Eldridge & Troch top old skool blues
20u15
CC Merksem Keith Canvas & BoomBigBand Beyond the Frame
22u
The Dirty Rabbit Gavin Francis Love and Other Sleepinischeatin’ (Tom Zanetti) and 3Beat.
22u
De Shop Intense Urban Indoor Festival met Lil Kleine, Boef, Sfb, Jayh, Jairzinho,...
23u
Ampere Lee "Scratch" Perry & Mad Professor Ampere In Concert
23u
Café d'Anvers 2 Y Twisted met Alex Niggemann, Tofke, Mandana,...
23u
Club Vaag Goesting met Ǥ Edu Imbernon SP
23u30
La Gare Amsterwham met Cho, Waxfiend, Dieux Pere, Mad-D

za 23 sep

DIVERSEN

08u–18u
De Cluyse 50ste Cluysekermis Rommelmarkt - kermisgebeuren met speelkraampjes, paardenmolen,...
10u–18u
Waagnatie – Expo & Events Comiccon Speciaal voor alle fans van cosplay, comics, science fiction, games, manga, Star Wars,...
10u
'T Nief Zomerhof Biljartmarathon - sjottertornooi Benefiet voor vzw Benetiet
10u–18u
MAS Museum aan de Stroom Water-rAnt Reunie van honderd authentieke schepen in de oude dokken van Antwerpen aan het Eilandje. Van roei-jol tot zeilschip of stoomboot.
10u–18u
Gitschotellei Braderij een dagje uit met entertainment voor jong en oud
12u
Café Mombasa Reuzenstoet
13u–18u
CC Deurne openingsfeest familiedag met Fernando, minimax, een kinderfuif met Dj Merdan Taplak,...
13u30
De Roma Reuzenstoet op de Turnhoutsebaan
14u30–22u
Markt Schoten Septemberkermis Leef je uit in het spiegeldoolhof, autootjes, trampolines, viskraam, koordjetrek, schietkraam, draaimolen, lunapark, ….
15u–19u
CC Luchtbal Oogstfeest Slotfeest Buurtpleintjes - Op locatie in de wijk
15u–17u
Havenplein Circus Barones
16u–20u
Gemeenschapscentrum 't Gasthuis Mosselfeesten KHWV Met optredens van jeugd- en andere muziekverenigingen uit de buurt en een doorlopend geopende keuken.
18u
CC 252 We Traveled Across Seven Lakes - Jan Van Woensel Opening van de installatie Billboards
18u–20u
Havenplein Circus Barones
19u
CC 252 Sofie Verdoodt Poëzie

MUZIEK & OPTREDENS

12u
Fakkelteater Theatercafé Hotel Vocal 1 - 13 Is een geluksgetal met Daisy Thys en Sam Verhoeven
12u
Zappa Mutant Festival met Majistrate, Hizzleguy, Ironlung,Ingenuity, Woodz,...
14u–16u
Café Rood-Wit Bistro Brassens Ode aan Brassens
14u
'T Nief Zomerhof Concerten met Eli, Koeneke, Bertje, KroesKontrol, Man Huys, Lucash, Flyn, Toudtzodt - Benefiet voor vzw Benetiet
17u–18u
Sint-Anna-Ten-Drieënkerk Fabrice Brohet & Benjamin Steens Zomerse Orgelklanken
17u
Kaleidoscoop Swingcafé Dance4Change-dansfeest: Afrikaanse ritmes, pop, dance, Latijnse tempo’s en onvergetelijke rock- en dansnummers van de jaren ’70, ’80, ’90 tot hedendaags.
18u
de Singel Caroline Melzer & Cédric Pescia Harawi (Chant d'amour et de mort)
19u
Black Smoke Chris Karma An exclusive dj-set with a smooth blend of sexy beats and a funky twist!
19u
Trix Diablo Blvd & Guests 'Zero Hour' Album Release Show
19u30–22u30
19u30
19u30
CC 252 Cult of Slaves live muziek
20u
Theater Cartouche Karaoke Voel je je geroepen om eens voor publiek te zingen...
20u
Lotto Arena Gabriel Iglesias The FluffyMania World Tour
20u
OC Het Oude Badhuis Openingsfeest Wij openen feestelijk het nieuwe seizoen met een gekke avond. met o.a. de Moonlovers, Laura Dissoma, Paul De Borger, John Henry Orchestra,...
20u
The Rocking Bull Concern Katastroof Folk
20u
Café Storm Party Pelikaan met Dj Lizziefy
20u
Stadsschouwburg Het Zwanenmeer
20u–22u
Café Rood-Wit De Kastaars Eigen Antwaarpse liekes
20u
Café Ami Blue & Broke. Americana. Singer Songwriter.
20u
de Singel Caroline Melzer & Cédric Pescia Harawi (Chant d'amour et de mort)
20u15
OC MerksemDok Skyblasters Acoustic power: 30 jaar Skyblasters
20u30
CC 252 Echo Beatty live muziek
21u30–23u
Pena al Andalus Tapas en Flamenco Opening Flamenco dansseizoen Peña Al Andalus vzw
22u
Den Aalmoezenier Trance Dimensions met Alienapia ,Psysex aka Children of the Doc, Dj Goblin,...
22u30
The Dirty Rabbit Maikel A night of all-round music with a touch of the 90’s.
23u
Café d'Anvers #tpia: Citydrops Afterparty met Smos, Flapjackers, Major Maeyer, Tlp
23u
Club Vaag Klank presents Mathias Kaden
23u
Ampere Transit met DJ Boring, Deejay Astral, KGW, Anci
23u
IKON-S Lpstck Invites Jonna Fraser & Johnny 500 met Rafya, Dj Egd, Jack Donnovan
23u
Roxy Antwerp September To Remember met Dj Frederico Belgium, Dj Xo
23u
The Villa Antwerp Summer Season Closing Night met Regi - Supported By Resident Dj Cooper
23u33
 
Bar Noord Zomerbar Bar Eighties – Get Into The Groove (18+) Served by Tommy & Boat, onze inhouse dj’s met een fetish voor geile beenwarmers & all things ’80s-dancepop, -funk & -grooves.

zo 24 sep

DIVERSEN

10u–18u
Waagnatie – Expo & Events Comiccon Speciaal voor alle fans van cosplay, comics, science fiction, games, manga, Star Wars,...
10u–18u
MAS Museum aan de Stroom Water-rAnt Reunie van honderd authentieke schepen in de oude dokken van Antwerpen aan het Eilandje. Van roei-jol tot zeilschip of stoomboot.
10u
Desguinlei/Kielsevest Rommelmarkt
11u
Permeke In het spoor van Hervé Tullet Deze kunstenaar werkt graag met verf en eenvoudige grafische elementen.
11u
De schuur - Fort3 Zomerbar In het unieke decor van nostalgische woonwagens met een streepje muziek en leuk leesvoer. - tot 19u
11u–13u
Havenplein Circus Barones
11u–18u
Gemeenschapscentrum 't Gasthuis Mosselfeesten KHWV Met optredens van jeugd- en andere muziekverenigingen uit de buurt en een doorlopend geopende keuken.
12u
Leopold de Waelplaats Lambermontmartre Welkom op de grootste en gezelligste schildersmarkt van de Lage Landen. - tot 17u30
13u
Gravenhof Louisaland XL - outdoor Gratis feest voor alle kinderen met o. a. Circusact met Lizzl en Tola, Schminkstand, ...
14u30–22u
Markt Schoten Septemberkermis Leef je uit in het spiegeldoolhof, autootjes, trampolines, viskraam, koordjetrek, schietkraam, draaimolen, lunapark, ….
15u
Eva Steynen.Deviation(s) galerie Marieke Van Wuytswinkel - The other side of the mountain opening expo
15u–20u
The Cathouse 7° StreetCatFoodFestival (tussen Ravelsberg- en Basselierstraat)
15u–17u
Havenplein Circus Barones

MUZIEK & OPTREDENS

11u
Sint-Norbertuskerk Antwerpse Bachcantatedienst Ich bin vergnügt mit meinem Glücke (BWV 84)
12u
Fakkelteater Theatercafé Hotel Vocal 1 - 13 Is een geluksgetal met Daisy Thys en Sam Verhoeven
14u
Co Sint-Andries (Costa) DANShappYning Een ontmoeting tussen improviserende dansers en muzikanten.
15u
Stadsschouwburg Het Zwanenmeer
20u
Kon. Elisabethzaal Diana Krall

FILM

11u
Atlas Three Generations film met ontbijt.

ma 25 sep

DIVERSEN

14u30–22u
Markt Schoten Septemberkermis Leef je uit in het spiegeldoolhof, autootjes, trampolines, viskraam, koordjetrek, schietkraam, draaimolen, lunapark, ….

MUZIEK & OPTREDENS

20u
De Roma Dj shadow + Noer The Boy met achteraf IAMVIKTIM dj's
20u30
Arenberg Schouwburg Blue Heathens CD-release The Heat
21u

di 26 sep

DIVERSEN

14u30–22u
Markt Schoten Septemberkermis Leef je uit in het spiegeldoolhof, autootjes, trampolines, viskraam, koordjetrek, schietkraam, draaimolen, lunapark, ….

MUZIEK & OPTREDENS

FILM

14u
CC Merksem King of the Belgians met Peter Van den Begin, Lucie Debay, Titus De Voogdt,...
14u
De Roma American Honey van Andrea Arnold
14u30
CC De Kern El Ciudadano Ilustre van Gastón Duprat & Mariano Cohn
20u
De Roma Django met inleiding en nagesprek
20u15
CC De Kern El Ciudadano Ilustre van Gastón Duprat & Mariano Cohn

wo 27 sep

DIVERSEN

10u
Grote Markt BrocAntwerpen 2017 tot 18u
14u30
openbare Bibliotheek Bist De leukste verhalen in alle talen (4+) Arabisch / Berbers

MUZIEK & OPTREDENS

14u30
Museum Vleeshuis Barokmuziek uit de conservatoriumbibliotheek Woensdagklanken - Apotheosis
18u
OC MerksemDok Sterk Onversterkt & Volxkeuken / Blind Horny Toads
20u
AMUZ Collegium Vocale Gent olv. Kaspars Putnins / Concerto for Choir
20u
de Singel Florian Caroubi Liszt, Chopin, Debussy, Janácek, Tsjajkovski, Moesorgski
20u
De Roma Akua Naru met voor & na DTM Funk
20u15
C.O. Nova Casa Nova Een feeëriek festivalletje in en rond Nova. Laat je verrassen door het programma met Axl Peleman, The Shoe Shine Shakers, Ella Ray & Abo Amro.
20u30
Theater Het Klokhuis Veronique Sodano Sodano featuring de Band
21u30
Cafee Cabron Moar Ep Release / Punk

FILM

14u15
CC Deurne Filmzaal Rix Cloudboy (8+) van Meikeminne Clinckspoor met Daan Roofthooft, Geert Van Rampelberg
20u15
CC Merksem King of the Belgians met Peter Van den Begin, Lucie Debay, Titus De Voogdt,...
20u15
CC Deurne Filmzaal Rix De Premier van Erik Van Looy met o.a. Koen De Bouw, Tine Reymer,...

do 28 sep

DIVERSEN

20u15
openbare Bibliotheek Bist Jeroen Olyslaegers Literaire lezing

MUZIEK & OPTREDENS

16u–21u
Bar Noord Zomerbar Back 2 College Party (18+)
18u30
Sportpaleis Neil Diamond 50 Year Anniversary World Tour
19u30
Trix De Zes: Voorronde 1 Garbage Dreams - Drum Drum Dance Dance - Twoface - Bleak
19u45
20u
Ampere Dans! Dichter! Dans! met Roda Lits, Coco Haram, Mati Drome X NO LIPS
20u
Co Sint-Andries (Costa) Marcel Vanthilt - Naakte aap
20u
de Singel Isabelle Faust & Alexander Melnikov Beethoven Integrale Kamermuziek #1
20u15
CC De Kern Best of Johan Petit
20u30
Theater Het Appeltje Matthijs Vanstaen Soundbites
21u30
Cafee Cabron Isle Of The Sky

FILM

14u
De Roma Sprakeloos van Hilde Van Mieghem
20u
De Roma The other side of hope van Aki Kaurismäki

vr 29 sep

DIVERSEN

MUZIEK & OPTREDENS

12u
AMUZ Amici della musica met Jo Vercruysse, Tim Breckpot, Kaatje Strauven, Wouter Vercruysse / S. Prokofiev, P. Tchaikovski
20u
Het Stadsmagazijn De Grote Raf Coppens show met voorprogramma van Manu Moreau
20u
Sportpaleis Chris Rock Total Blackout Tour
20u
Stadsschouwburg Turandot
20u
Café Ami Daithi Rua Singer Songwriter met special guests
20u
Bar Bakeliet Vitalski Live !!!! de geweldige don vitalski
20u
De Roma Guido Belcanto Liefde en devotie
20u15
CC De Kern Raymond van het Groenewoud Kreten en gefluister
20u30
Gravenhof Little Hook - Cockerill's Fris, explosief, en hypnotiserend
20u30
OC Het Oude Badhuis Bottle of Moonshine Met een groot feest zwaait de band zangeres Hanne uit.
22u
The Dirty Rabbit Cassie Mixing music
23u
Ampere Klub Dramatik met Jeremy Underground
23u
Café d'Anvers Kabaal met Dennis Cruz, Bollen & Fichtner, Niels Feijen
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief