vr 24 nov

DIVERSEN

19u
CC 252 Cultuur aan Tafel Vluchtelingen van toen en nu. Een initiatief om mensen op een laagdrempelige manier te laten proeven van verschillende culturen.
19u–22u
Galerie Jesse Vermeeren Art & Drink 7 Jarig bestaan van de galerie met diverse schilderijen van Jesse Vermeeren.
20u
De Studio Grafixx / Debat: Tricolore (voertaal: Engels) met Steve Michiels, Thierry Van Hasselt (Frémok), Cyril Elophe (Cultures Maison) en moderator Stéphane Noël Graffix
21u
De Studio Grafixx / Lezing: Cowboy Henk met Herr Seele & kompanen in gesprek met Kurt Snoekx Graffix
22u
De Studio Grafixx / Book Club (voertaal: Engels) met Atelier Bingo / Merijn Hos / Jozefien Van Beek / Colorama / Hato Press Graffix
23u30
De Studio Grafixx / Prijsuitreiking Grafixx Greenhouse Graffix

MUZIEK & OPTREDENS

12u
AMUZ Berliner Philharmoniker - Nimrod Ensemble Berlin - Yannick Van de Velde W.A. Mozart, I. Stravinski, J. Francaix, B. Bartok
12u
Het Stadsmagazijn Evi Roelen & Pierre Anckaert Foyerconcert Croque Musique
19u
Gravenhof Tournée Musicale#4 19u30, 21u Café ’t Briljantje - Little Jimmy aka Don Croissant; 20u, 21u30 Café Buffalo - Billie D Barn; 19u30, 21u Nello’s Café - The Moonlovers; 19u30, 21 Het Volkshuis - Zat van A; 19u45, 21u Grand Café Patrasche - Jazz voices by Helena Fontyn; 20u, 21u30 Café De Nieuwe Spiegel - Billy & Bloomfish; 20u15, 21u30 Café De Lelie - Cavemen; 19u45, 21u cultuurcafé Moretus - ensembles Academie Hoboken muziek en woord; 21u Novonov - Few Bits; 22u jeugdhuis JOH - Resident DJ’s; 19u15, 20u15 Grillroom Kiosk - Quartet Jamouche; 22u30 Cultuurcentrum Gravenhof - Cockerill’s presenteert The Revelaires + afterparty
20u15
CC Merksem Della Bosiers, Bert Verbeke, Jelle Cleymans & JackoBond Zing, Vecht, Huil, Bid, Lach, Werk en Bewonder
20u15
Arenberg Schouwburg Steven Goegebeur De man van morgen
20u30
CC Berchem William Boeva Reset
20u30
21u
AMUZ Aquarius & Kuldatsäuk Music for the forgotten peoples
21u
Bar Bakeliet Dj el general soul Mix swing blues funk
22u
The Dirty Rabbit Chris Karma Deep-funky-disco house with a touch of R&B
23u
Ampere Klub Dramatik presents Dj Tennis
23u
23u
Club Vaag Sirkus met ey Kurmis, Nukov & Yelmet, Deejames, Simon Dobbs,...
23u
IKON-S Afro Nation met Sam Blans, Kimberlee Ramirez, Dari Silva B2b Nigel Oliveira, Zuzu Paris,...
23u
La Gare Represent met Sebastian Nova, Bodhi Thompson, Madman, Mad-d
23u
Roxy Antwerp Nāktshift met Michael Pior, Charlie, Mickey V, ...

za 25 nov

DIVERSEN

10u
Antwerp Expo Rommelant kopen en verkopen van tweedehands, brocante, oude stocks, kleding, verzamelitems...
10u–18u
Antwerp Expo Kerst & Creatief Beurs Antwerp Expo - Hall 4
10u–17u
Waagnatie – Expo & Events Brick Mania Antwerpen 2017 Het grootste bouwevenement met LEGO® stenen in België!
12u–16u
12u–18u
De Studio Grafixx / Workshops C3T (BE / Stephen Fowler (UK), Atelier Bingo (FR), Hato (UK) Graffix
12u–17u
Waagnatie – Expo & Events Spelbeurs Waagnatie Hal 2
13u
De Kaekelaar Sinterklaas
13u30
De Studio Grafixx / Lezing met Sam Arthur, Nobrow (UK) Graffix
14u–20u
Permeke Botalatala - Artist Talk met Botalatala, Simon Delobel en Renzo Martens (beeldend kunstenaar)
15u
De Studio Grafixx / Lezing met Julie Doucet (CA) Graffix
16u
16u30–18u
17u
Lotto Arena Cage Warriors 89

MUZIEK & OPTREDENS

12u30
Trix Poppunt Sessions Xl met o.a. John Stanier, Valgeir Sigurðsson en Illuminine
14u
de Singel Bonneke Rita (6+) Quatuor Alfama & Ariane Rousseau
14u
De Studio Grafixx / Performance Kamishibai – Art Basics for Children (ook om 14u30, 15u, 16u30) Graffix
14u
Openbare bibliotheek Hoboken Dimitri Leue - De Cowboyter
16u
de Singel Bonneke Rita (6+) Quatuor Alfama & Ariane Rousseau
19u
Trix 'De Zes' Finale met David Jahmill, Garbage Dreams, Catbug, Umm, Bleak - Selder
19u
Het Bos 20 Jaar Ultra Eczema met Elko B., Thomas Geiger, Mette Rasmussen,...
19u30
Co Sint-Andries (Costa) Hij kwam van 't Zuiden Studio Garcia Lorca brengt opnieuw een voorstelling met een waaier aan fragmenten uit de bundels van dichter en toneelschrijver Federico Garcia Lorca.
20u–22u
Café Rood-Wit Stefan Van de Sande Troubadour
20u
Zaal Athena 20 jaar Klankjorum Jubelconcert Café Chantant, mannenkoor ZWK
20u
De Studio Grafixx / Performances met Sophia Matineck, Elko Blijweert Graffix
20u
De Roma Billy Bragg Bridges Not Walls met voor & na Dj Willem Jongeneelen
20u15
CC Merksem Sarah Ferri Displeasure
20u15
CC De Kern Dimitri Leue Vanbinnen Bang Vanbuiten
20u15
Arenberg Schouwburg Steven Goegebeur De man van morgen
20u30
21u
De Studio Grafixx / Performances met Aurélie William Levaux, Liesa Van der Aa Graffix
21u30–22u30
Pena al Andalus Andalucia Baila Tapas & Flamenco
22u
De Studio Grafixx / Performances met Steve Michiels, Rudy Trouvé Graffix
22u
Black Smoke Roma The ‘No Nonsense’ music style he plays is not just an ordinary DJ set, it’s a passion, a lifestyle, a deliberate choice.
22u
Venue 219 Riddim & Soul Club 101% VINYL
22u
Den Aalmoezenier 80s Flashback Party
22u
Red&Blue 20th Anniversary met Micky Friedmann, Asaf Dolev, Thomas M, Joyadi Akar,...
22u30
The Dirty Rabbit VLEM danceable combination of sexy house, nice beats and smooth RnB classics
23u
Ampere Terminal Techno presents Northern Electronics met Anthony Linell, Evigt Mörker, Shades, Mental Forces,...
23u
23u
23u
23u
The Villa Antwerp de Slimste Club Ter Wereld

FILM

12u30
De Studio Grafixx / Minicinema Capelito (3+) Graffix
13u30
De Studio Grafixx / Minicinema Resan till melonia (5+) Graffix
15u30
De Studio Grafixx / Minicinema Phantom Boy (7+) Graffix

zo 26 nov

DIVERSEN

10u
Antwerp Expo Rommelant kopen en verkopen van tweedehands, brocante, oude stocks, kleding, verzamelitems...
10u–18u
Dansen Roels grote rommelmarkt
10u–18u
Antwerp Expo Kerst & Creatief Beurs Antwerp Expo - Hall 4
10u–17u
Waagnatie – Expo & Events Brick Mania Antwerpen 2017 Het grootste bouwevenement met LEGO® stenen in België!
11u–17u
Museum Vleeshuis Dag van de Wetenschap Geluid, muziek en hemelse klanken - voor kinderen én volwassenen.
11u–17u
11u–17u
12u–16u
12u–18u
De Studio Grafixx / Workshops C3T (BE / Stephen Fowler (UK), Atelier Bingo (FR), Hato (UK) Graffix
12u–17u
Waagnatie – Expo & Events Spelbeurs Waagnatie Hal 2
12u30
De Studio Grafixx / Minicinema Capelito (3+) Graffix
13u30
De Studio Grafixx / Lezing met Ephameron (BE) Graffix
13u30
15u
De Studio Grafixx / Lezing met Frédéric Coché (FR) Graffix
16u30
De Studio Grafixx / Lezing met Luke Best (UK) Graffix
16u30–18u

MUZIEK & OPTREDENS

10u30
Sint-Pauluskerk Mass A 5 - William Byrd Artiestenmis Sint-Paulus
11u
de Singel Bonneke Rita (6+) Quatuor Alfama & Ariane Rousseau
11u
CC 252 Michel Verkempinck Aperitiefconcert in het kader van de Groote Oorlog
11u
Theaterzaal Look & Smile Evelyn Mérida Eve speelt het hard - Cavaconcert
11u
Sint-Norbertuskerk Antwerpse Bachcantatedienst Nun komm, der heiden Heiland (BWV 61)
14u
De Studio Grafixx / Performance Kamishibai – Art Basics for Children (ook om 14u30, 15u, 16u30) Graffix
14u30
De Kaekelaar Franz Lehàr en MinTh “Giuditta”, femme fatale, een muzikaal hoogtepunt van Franz Lehàr en MinTh
15u
AMUZ Hana Blažíková & friends Cantigas de Santa Maria
15u
CC De Kern Sinterklaas zingt (3+) Daar wordt aan de deur geklopt
15u30
Zaal Athena 20 jaar Klankjorum Jubelconcert Café Chantant, mannenkoor ZWK
16u
Hopper Yvonne Walter Remembering Paolo Radoni (1949-2007)
16u
 
The Rocking Bull Concern VZW gopumero Presents: The Maension, SubZero, Conquering Orion
 
Café Mombasa Zygomatik

FILM

13u30
De Studio Grafixx / Minicinema Resan till melonia (5+) Graffix
15u30
De Studio Grafixx / Minicinema Phantom Boy (7+) Graffix

ma 27 nov

MUZIEK & OPTREDENS

20u15
CC Merksem Philippe Geubels Taboe

FILM

di 28 nov

DIVERSEN

13u30–16u
Elcker-Ik Centrum Arabische Wetenschap: Een vergeten Revolutie? Guido De Keyser, lic. Germaanse filologie en filosofie
20u
Rataplan Ratakwaad - Loods Des Doods dans, performance, muziek, events

MUZIEK & OPTREDENS

14u
De Roma T-Dansant met Radio Minerva
19u30
Vooruit Concertzaal Het zesde metaal
20u
de Singel Andreas Scholl & Ensemble 1700 olv. Dorothee Oberlinger / Small Gifts from Heaven
20u
Kon. Elisabethzaal Eroica Ludwig van Beethoven, Gustav Mahler
20u30
CC Deurne Filmzaal Rix Philippe Geubels Taboe

FILM

10u30
CC Merksem Filmmarathon 10u30 Calamity Jane; 13u La La Land; 15u30 Sprakeloos
14u30
CC De Kern Pop Aye van Kirsten Tan met o.a. Popeye Bong, Thana Thaneth Warakulnukroh
20u
De Roma One Day In The Haram documentaire met inleiding door regisseur Abrar Hussain
20u15
CC De Kern Pop Aye van Kirsten Tan met o.a. Popeye Bong, Thana Thaneth Warakulnukroh

wo 29 nov

DIVERSEN

14u30
openbare Bibliotheek Bist De leukste verhalen in alle talen (4+) Chinees
15u
CC Deurne De Troon (5+) Sinterklaasfeest
17u
CC Deurne De Troon (5+) Sinterklaasfeest
20u
Permeke Voorbij vliegend wild: Verre landen, nabije schrijvers literair: Aanbevelingen voor een beter leven

MUZIEK & OPTREDENS

14u30
Museum Vleeshuis Strijkkwartetten Woensdagklanken - Hestia String Quartet
18u30
Lotto Arena The War On Drugs
19u30
Vooruit Concertzaal Warhola + Glints
20u
de Singel Chamber Orchestra of Europe olv. Jaap van Zweden / Renaud Capuçon viool
20u
Het Bos Shopping British post-punk trio
20u
De Roma Isolde
20u15
OC MerksemDok Muz à Muze eigentijdse folk, Volxkeuken 18u
20u15
Arenberg Schouwburg Bruno Vanden Broecke speelt Socrates
20u30
Sportpaleis Throwback Thursday in het Sportpladijs 20 jaar Ketnet
21u
The Dirty Rabbit Dirty Mic Night Live backroom comedy brought by Jens

FILM

14u
CC Merksem Ay Ramon! (5+) met Jan Decleir, Lucas Van den Eynde, Pieter Embrechts, Matteo Simoni, Tom Van Dyck,....
14u15
CC Deurne Filmzaal Rix Storm, letters van vuur (8+) van Dennis Bots met Peter Van den Begin, Angela Schijf
20u15
CC Deurne Filmzaal Rix Le Ciel Flamand van Peter Monsaert
20u15
CC Merksem Sprakeloos van Hilde Van Mieghem met Stanny Crets, Marie Vinck, Flor Decleir,...

do 30 nov

DIVERSEN

14u
CC Deurne Filmzaal Rix La Petite Vadrouille, vrolijke Fransen lezing: Michel Follet

MUZIEK & OPTREDENS

19u30
20u
de Singel Leif Ove Andsnes Schubert, Beethoven, Chopin, Sibelius, Widmann
20u
Het Bos CITIES AVIV met Gavin Mays
20u
De Roma Het Zesde Metaal + Brihang met voor & na Dj Willem Jongeneelen
20u15
C.O. Nova Kamagurka #hahaha
20u15
Arenberg Schouwburg Xander De Rycke houdt het voor bekeken
20u30
Sportpaleis Throwback Thursday in het Sportpladijs 20 jaar Ketnet
20u30
Buurthuis 't Pleintje Lenny & de Wespen
21u
AMUZ The Sixteen Magnificats: Et exultavit spiritum meum
23u
Ampere Adieu - Church Of Students met Bengo & Dimitri Delava, Jreth & Lin

vr 01 dec

MUZIEK & OPTREDENS

12u
19u
Cafe 7ici 2 Many Dj's Bash VI met dj Major K (aka Kevin Major/ VRT/ StuBru), Ray Garnier (La Rocca/Café d'Aners/Ibiza), Rob The Nice (Bar Tabac/ Bagger), ...
20u
Bar Bakeliet Smiths Britpopnight Britpopnight Smiths morrissey oasis blur pulp etc
20u
De Roma De Driestuiversopera Tutti Fratelli & Antwerp Symphony Orchestra
20u15
CC De Kern Erhan Demirci Komt goed!
20u30
CC Berchem 'Nuff Said met Soe Nsuki, El Morabba3, Shaka Shams, Pedro Elias en Rayen Panday
20u30
Café Contrair Closer Festival 2017
21u
AMUZ Wispelwey, Raskin & Bossier Dood en opstanding zijn één...
23u
Ampere [A:RPIA:R met Raresh, Rhadoo, Pedro Inspirescu, Dream Rec Visuals
23u
Café d'Anvers Floorfiller - Mathias Kaden Support By: Iris Menza, Jerrymore, Deecoy, Djaxx
23u
Club Vaag Dienstag Records met Igor Vicente, Smith Davis, Gavin Francis, Myles, Amekmar
23u
IKON-S Je Suis Edis met Halil Vergin, Kaan Deniz, Sam Blans, Delivio, Funda Feat Serdal Demir,...
23u
Roxy Antwerp Dinâmica met Fintech, Easton, Go!diva, Hefty, Blanda
23u
Skyclub Ladies Night - Momies - Qebka met Reggie, Next Level, Sevalgo, Nes, Nuroy, Davidoo
 
Veltwijckpark WinterWakker Op verschillende plekken in het district organiseren we activiteiten voor jong en oud.

FILM

14u
Gravenhof La La Land met Ryan Gosling, Emma Stone en J.K.Simmons
20u
Gravenhof La La Land met Ryan Gosling, Emma Stone en J.K.Simmons
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief