BLUE

Van Keith Scholey, Alastair Fothergill met Owen Wilson

NV   AVANT PREMIERE
ZA 28/04     14:30      
ZO 29/04     14:30      
MA 30/04     14:30      
DI 01/05     14:30      

NICO,

1988

Van Susanna Nicchiarelli met Trine Dyrholm, John Gordon Sinclair, Anamaria Marinca

OV   PREMIERE
DI 24/04             22:30
WO 25/04           20u  
DO 26/04       17:30     22:30
VR 27/04       17:30   20u  
ZA 28/04             22:30
ZO 29/04       17u     22:30
MA 30/04           20u  
DI 01/05             22:30

WIEN IS'T

HOF VAN COMMERCE

Documentaire van Kristof Michiels

OV   PREMIERE
DI 24/04           22:30
WO 25/04           22:30
DO 26/04         20u  
ZA 28/04           22:30
MA 30/04         20u  
DI 01/05           22:30

RAZZIA

Van Nabil Ayouch met Maryam Tarami, Arieh Worthalter, Amine Ennaji

OV   PREMIERE
WO 25/04         17u   19:45    
DO 26/04                 22:15
VR 27/04             19:45    
ZA 28/04         17u   19:45    
ZO 29/04     11u       19:45   22:15
MA 30/04         17u       22:15
DI 01/05             19:45    

WONDERFUL LOSERS: A

DIFFERENT WORLD

Documentaire van Arunas Matelis

OV   PREMIERE
DI 01/05       17u      

SANS

SOLEIL

Van Chris Marker met Florence Delay, Arielle Dombasle, Riyoko Ikeda

OV   SPECIAL
DI 24/04         20u  

LABAN MAAKT ER

EEN POTJE VAN

Zweedse animatiefilm van Lasse Persson, Alicja Jaworski, Per Åhlin, Karin Nilsson

OV   KIJKDOOS
WO 25/04       14:30      
ZA 28/04       14:30      
ZO 29/04     11u 14:30      
MA 30/04       14:30      
DI 01/05       14:30      

OCEAN FILM

TOUR

Programma van documentaires over de wereldzeeën en met pakkende watersport-action

OV   SPECIAL
WO 25/04         19:30    

IN NO GREAT HURRY

- 13 LESSONS IN

LIFE WITH SAUL LEITER

Van Tomas Leach

OV   SPECIAL
DO 26/04         20u  

A PIGEON SAT ON A BRANCH

REFLECTING ON EXISTENCE

Van Roy Andersson met Holger Andersson, Nisse Vestblom, Viktor Gyllenberg

OV   SPECIAL
ZA 28/04         20u  

DOOF

KIND

Documentaire van Alex de Ronde

OV   2e week
DI 24/04             20u  
WO 25/04         17u      
VR 27/04         17:30      
ZO 29/04     11u          
DI 01/05             20u  

FINDING

YOUR

FEET

Van Richard Loncraine met Imelda Staunton, Timothy Spall, Celia Imrie

OV   2e week
DI 24/04           20u  
WO 25/04           20u  
DO 26/04       17:30      
VR 27/04             22:30
ZA 28/04     14:30     20u  
ZO 29/04       17u     22:30
MA 30/04     14:30     20u  
DI 01/05       17u   20u  

PLANNEN

VOOR

PLAATS

Documentaire van Nic Balthazar

OV   2e week
DI 24/04           20u  
ZA 28/04     14:30        
DI 01/05       17u      

THE THIRD

MURDER

Van Hirokazu Koreeda met Masaharu Fukuyama, Koji Yakusho, Suzu Hirose

OV   2e week
DI 24/04               22:15
WO 25/04               22:15
DO 26/04       17:15        
VR 27/04               22:15
ZA 28/04       17u        
ZO 29/04           19:45    
DI 01/05       17u        

SHERLOCK

GNOMES

Van John Stevenson met Johnny Depp, Emily Blunt, James McAvoy

NV   3e week
WO 25/04       14:30        
ZA 28/04         17u      
ZO 29/04     11u   17u      
MA 30/04       14:30        
DI 01/05       14:30        

JAMIE MARKS

IS DEAD

Van Carter Smith, Zorinah Juan, Michael S. Chandler, Alex Schwerin met Morgan Saylor, Noah Silver, Cameron Monaghan

OV   4e week ONE SHOT CINEMA
DO 26/04         20u  

MICHEL,

ACTEUR VERLIEST

DE WOORDEN

Van Patrick Minks, Irma Wijsman met Michel van Dousselaere

OV   4e week
VR 27/04       17:30      
MA 30/04     14:30        

DER HAUPTMANN

Van Robert Schwentke met Max Hubacher, Milan Peschel, Frederick Lau

OV   6e week
WO 25/04           20u  
VR 27/04       17:30     22:30
ZA 28/04           20u  
ZO 29/04     14:30        
MA 30/04             22:30

I, TONYA

Van Craig Gillespie met Margot Robbie, Sebastian Stan, Allison Janney

OV   9e week
DI 24/04               22:15
DO 26/04       17:15       22:15
VR 27/04           19:45    
ZO 29/04       17u       22:15
MA 30/04       17u        
DI 01/05               22:15

MARIA BY

CALLAS

Van Tom Volf met Fanny Ardant, Maria Callas

OV   9e week
WO 25/04     14:30        
DO 26/04       17:30     22:30
VR 27/04           20u  
ZA 28/04             22:30
ZO 29/04           20u  
DI 01/05       17u     22:30

CALL ME BY

YOUR NAME

Van Luca Guadagnino, Manuela D'Ovidio, Dominique Delany, Paolo Sponzilli, Riccardo Zurla met Timothée Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg

OV   10e week
DI 24/04               22:15
WO 25/04     14:15 17u        
DO 26/04               22:15
VR 27/04           19:45    
ZA 28/04     14:15     19:45   22:15
ZO 29/04     14:15     19:45   22:15
MA 30/04       17u       22:15
DI 01/05     14:15     19:45    

NI JUGE,

NI SOUMISE

Documentaire van Yves Hinant, Jean Libon

OV   10e week
WO 25/04     14:30        
ZA 28/04       17u      
MA 30/04       17u      
DI 01/05     14:30        

THREE BILLBOARDS

OUTSIDE EBBING, MISSOURI

Van Martin McDonagh, Peter Kohn, Paula Case, Jeanette McGrath met Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

OV   15e week
DI 24/04             20u  
WO 25/04               22:30
DO 26/04             20u  
VR 27/04               22:30
ZA 28/04         17u      
ZO 29/04     11u       20u  
MA 30/04         17u     22:30
DI 01/05             20u  

RABOT

Documentaire van Christina Vandekerckhove

OV   15e week
WO 25/04       17u      
VR 27/04             22:30
ZO 29/04     14:30        
MA 30/04           20u  

DARKEST

HOUR

Van Joe Wright, Dan Channing-Williams, Gayle Dickie, Phoebe Billington met Gary Oldman, Ben Mendelsohn, Kristin Scott Thomas

OV   15e week
WO 25/04               22:15
DO 26/04           19:45    
VR 27/04       17:15        
ZA 28/04               22:15
ZO 29/04       17u        
DI 01/05               22:15
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief