CE MAGNIFIQUE

GÂTEAU!

Van Emma De Swaef, Marc James Roels met Angelo Tijssens, Gaston Motambo, Goua Robert Grovogui

OV   AVANT PREMIERE
MA 17/12         20u  

PUPILLE

Van Jeanne Herry met Sandrine Kiberlain, Gilles Lellouche, Miou-Miou

OV   PREMIERE
VR 14/12         17:30      
ZA 15/12       14:30       22:30
ZO 16/12     11u       20u  
MA 17/12               22:30
DI 18/12             20u  

WAT HEBBEN WE

VERDIEND VANDAAG?

Documentaire van Brecht Vanhoenacker

OV   PREMIERE
MA 17/12         20u  
DI 18/12         20u  

FESTIVAL VAN DE

GELIJKHEID

Zesde editie van festival rond gelijkheid met o.a. films en documentaires

OV   FESTIVAL
VR 14/12     11u 13:30   16u 18:30   21u  
ZA 15/12     11u 13:30   16u 18:30   21u  

SIV GAAT

LOGEREN

Van Lena Hanno Clyne & Catti Edfeldt met Astrid Lövgren, Lilly Brown, Henrik Gustafsson

NV   KIJKDOOS
ZA 15/12       14:30      
ZO 16/12     11u 14:30      

LA TERRA

DELL'ABBASTANZA

Van Damiano D'Innocenzo, Fabio D'Innocenzo met Andrea Carpenzano, Matteo Olivetti, Milena Mancini

OV   FILM FEST GENT ON TOUR
DI 18/12         20u  

ASTERIX EN HET GEHEIM

VAN DE TOVERDRANK

Animatiefilm van Louis Clichy

NV   2e week
VR 14/12         17:30      
ZA 15/12       14:30        
ZO 16/12     11u 14:30        

MARY

SHELLEY

Van Haifaa Al-Mansour met Elle Fanning, Douglas Booth, Bel Powley

OV   2e week
VR 14/12           19:45    
ZA 15/12       17u        
ZO 16/12               22:15
MA 17/12           19:45    

LIQUID

TRUTH

Van Carolina Jabor met Daniel de Oliveira, Marco Ricca, Malu Galli

OV   2e week ONE SHOT CINEMA
ZO 16/12       17u      

INCLUSIEF

Documentaire van Ellen Vermeulen

OV   2e week
ZO 16/12         20u  
DI 18/12           22:30

HARRY GRUYAERT.

PHOTOGRAPHER

Van Gerrit Messiaen met Harry Gruyaert

OV   2e week
MA 17/12         20u  

CAPHARNAÜM

Van Nadine Labaki met Zain Al Rafeea, Yordanos Shiferaw, Boluwatife Treasure Bankole

OV   3e week
VR 14/12               22:15
ZA 15/12           19:45    
ZO 16/12       17u        
MA 17/12               22:15

BEAUTIFUL BOY

Van Felix Van Groeningen, George Bamber met Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney

OV   4e week
VR 14/12             19:45   22:15
ZA 15/12         17u   19:45   22:15
ZO 16/12     11u   17u   19:45   22:15
MA 17/12                 22:15
DI 18/12             19:45   22:15

SUSPIRIA

Van Luca Guadagnino, Rachel Griffiths met Dakota Johnson, Tilda Swinton, Mia Goth

OV   4e week
VR 14/12           19:45    
ZO 16/12       17u        
DI 18/12               22:15

MCQUEEN

Van Ian Bonhôte, Peter Ettedgui met Alexander McQueen, Bernard Arnault, Joseph Bennett

OV   6e week
ZO 16/12           22:30

COLD

WAR

Van Paweł Pawlikowski, Hugo Le Gourrierec, Michaël Pierrard met Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc

OV   7e week
ZA 15/12         20u  
ZO 16/12     14:30     22:30
MA 17/12         20u  
DI 18/12           22:30

THE SISTER

BROTHERS

Van Jacques Audiard, Emmanuel Granados, Jean-Baptiste Pouilloux met John C. Reilly, Joaquin Phoenix, Jake Gyllenhaal

OV   8e week
VR 14/12       17:30        
ZA 15/12               22:15
ZO 16/12           19:45    
DI 18/12               22:15

DILILI

IN PARIJS

Animatiefilm van Michel Ocelot

NV   8e week
ZO 16/12     14:30      

SINTERKLAAS

EN DE WAKKERE

NACHTEN

Van Stijn Coninx met Jan Decleir, Pieter Embrechts, Warre Borgmans

OV   8e week
ZO 16/12     14:30      

GIRL

Van Lukas Dhont met Victor Polster, Arieh Worthalter, Nele Hardiman

OV   9e week
VR 14/12             20u  
ZA 15/12         17u   20u 22:30
ZO 16/12     11u   17u   20u  
MA 17/12               22:30
DI 18/12             20u  

FIRST MAN

Van Damien Chazelle met Ryan Gosling, Claire Foy, Corey Stoll

OV   9e week
VR 14/12           22:15
MA 17/12           22:15