do 23 mar

DIVERSEN

12u30
Letterenhuis Maja Panajotova poëzie

MUZIEK & OPTREDENS

09u30
Kasteel Bouckenborgh Peter Greenaway, The Draughtsman's Contract We bekijken de film en maken een analyse van de structuur en de beelden.
14u00
CC Deurne Frank Cools oud goud II
16u30
Café Ami ALFA M Accordeon
17u00
Café Contrair Boterbrigade - Sunderland
19u00
de Singel double bill door François Chaignaud & Fabian Barba
19u15
19u45
Kinepolis Antwerpen Concert: Rammstein: Paris
20u00
Theater Het Klokhuis Tom Vanstiphout
20u00
Kon. Elisabethzaal New York Philharmonic olv. Alan Gilbert
20u00
The Villa Antwerp 30-Something
20u00
de Singel double bill door François Chaignaud & Fabian Barba
20u15
Theater Elckerlyc Pappie loop toch niet zo snel met Jonas Van Geel, Maggie Macneal, Gert Verhulst en Jelle Cleymans
20u30
20u30
Het Bos Closet of Records + Jonas Meersmans Album Release
20u30
Arenberg Schouwburg Lander Severins cabaret: Maanlander
21u00
Trix Spitfire
21u00
Bacchus Café Veston luchtige en tropische mix van blues, gipsy en rumba in het vlaams
21u30
Cafee Cabron I Am Wolves Postrock/metal
23u00
Café d'Anvers Supers met Twelve & Mad-D

vr 24 mar

MUZIEK & OPTREDENS

12u00
Het Stadsmagazijn Diftong Foyerconcert Croque Musique
14u00
CC Merksem Ode aan Bobbejaan met Guido Belcanto, Barbara Dex & Jan De Smet
18u30
Lotto Arena Emeli Sandé Long Live The Angels Tour
20u00
Café Contrair Mano Le Tough Ampere - Contrair
20u00
Teater Tinnenpot Ingrid Nomad CD-release We are one
20u00
Café Ami Daithi Rua
20u00
Kon. Elisabethzaal Oratorium met opera-allures met Stefanie Irányi, Maximilian Schmitt, David Soar, Collegium Vocale Gent
20u00
Gravenhof Walter Broes & The Mercenaries Cockerill's: Roots-a-Billy | Rock 'n Roll
20u00
Bar Bakeliet Madchester Night Oasis, Stone roses, Smiths, Blur,...
20u00
de Singel double bill met Daniel Linehan & Lisbeth Gruwez
20u15
CC Merksem Ode aan Bobbejaan met Guido Belcanto, Barbara Dex & Jan De Smet
20u30
20u30
OC Het Oude Badhuis 15 jaar Ambrassband TANTZ uit Leeds
22u00
De Shop Vrg Galabal 2017 met Black Magic, Royal Badness, Curiousity,...
22u00
Het Bos Return of the Dons DJ's : Dago Sondervan and Jeroen Wontime Joli"
22u30
The Dirty Rabbit Double G Soul, Funk and R&B that will take you to a higher level.
23u00
The Villa Antwerp Tegen de Sterren Op met Dj's Frank - Lester Williams
23u00
Café d'Anvers Pompers Kollektiv met Barem, Gianluca Caldarelli, Tobi Dei, Dennlav & Ishtar!
23u00
Het Bos AfroTuga Night DJ Noronha, Celeste Mariposa, Rebel Up!, Calacas
23u00
Ampere A Night With Mano Le Tough supported by Konna
23u00
Club Vaag High On House met Jacky, Niels Feijen, Djaxx, Bocain,...

za 25 mar

DIVERSEN

10u00
Grote Markt Seminiviering 2017 zang en dans in traditionele klederdracht, stoet,...
10u00
14u00
14u00
Sofie Van de Velde Rein Dufait - Halfs - om Heels Finissage
20u00
Permeke Vernissage Wreed Schoon vernissage

MUZIEK & OPTREDENS

19u00
de Singel Het Momentum van BOUGE B Dans: De nacht van d e t h e a t e r m a k e r en deSingel
20u00
Stadsschouwburg Compañía María "la Serrana" Generaciones Zigeunerflamenco
20u00
Lebowski's Jovanka Steele! Comedyshow
20u00
Café Contrair Hush Hush
20u00
At The Boulevard Phil Hare - Mark Somers Britse virtuoos fingerpicker en songwriter Phil Hare, samen met folk/jazz singer/songwriter Mark Somers.
20u00
Café Ami LUCASH Antwerpse songs geïnspireerd op Johnny Cash
20u00
Café Rood-Wit Nashville Bum Old Crow Medicine show
20u15
CC Merksem De Held & Jonas Winterland voorprogramma: De Held
20u15
CC De Kern Bert Kruismans Het was (is) maar om te lachen
20u30
CC Deurne Les DéSAXés Saxophonissimo
20u30
Zuiderpershuis Fiesta Flamenca Dansrecital 2017 Flamenco school Peña Al Andalus
20u30
De Roma Pupy Y Los Que Son Son ft. Mayito + José Pepito Gómez, Tania Pantoja Y Pedro Calvo
21u00
Red Star Line Museum Big Apple Swing
22u00
Café d'Anvers Tpia (18+) met Bollen & Fichtner, KHLR!
22u00
Den Aalmoezenier 80s club - More Than A Party new wave, synthpop & new romantic - DJ Cat Gadget
22u30
The Dirty Rabbit Christian CriCri Smits For the Love of Music / Funky Groovy with a Latin fever touch.
23u00
Club Vaag Opium met Troesj, Phillip Norr, A Guy Called Gerald,...
23u00
IKON-S H.i.m & Maleparty present The Empire met Dj Aron, Rick Braile, Andrei Stan,...
23u00
La Gare Yoncé met Nafthaly Ramona, Mad-D
23u00
Red&Blue One - Official Opening Sat met Dj Neon, Dj Your, Dj Michael Pior
23u00
Roxy Antwerp Style With Attitude met Dj Mystique, YOUR
23u00
Skyclub Skyclub met The Skyclub Residents.

zo 26 mar

DIVERSEN

10u00
C.O. Nova Zotte zondag - So you think you can stempel?! ontbijt + stempelbattle
13u00
Den Bosuil Bosuil Buurtmarkt
15u00
de Singel Pastorale Karel Deseure

MUZIEK & OPTREDENS

11u00
Sint-Norbertuskerk Antwerpse Bachcantatedienst - Auf der Tiefen rufe ich, Herr, zu dir (BWV 131)
12u00
Fakkelteater Theatercafé Hotel Vocal - West-End aan De Schelde met An Lauwereins, Hans Peter Janssens en Sam Verhoe
15u00
Zuiderpershuis Fiesta Flamenca Dansrecital 2017 Flamenco school Peña Al Andalus
15u00
Kaleidoscoop Milonga: El Ardoroso
15u00
Teater Tinnenpot Bel Ayre CD-release
15u00
AMUZ Lucas Blondeel & Nicolas Callot Klaviermuziek van Mozart voor één klavier, twee klavieren en quatre mains
15u00
C.O. Nova de Lassies Sam Verhoeven en Jelle Cleymans
15u00
Sint-Anna-Ten-Drieënkerk Meezingconcert met het koor KORUSO
15u30
16u00
17u30
Café Mombasa Canzonissima
20u30

FILM

09u30
CC Deurne Filmzaal Rix De Krekel (3+) ontbijtfilm
11u00
17u00
Café Contrair Cinema Contrair

ma 27 mar

MUZIEK & OPTREDENS

13u30
Arenberg Schouwburg Ay, Caramba! Krauwelenhof, Hoveberg, Haleakala & In de kersentuin
20u00
Koninklijk Conservatorium Antwerpen Toonmoment Operascènes olv. Benoît De Leersnyder
21u00

di 28 mar

DIVERSEN

13u30
Elcker-Ik Centrum Het Filosofisch Café Schneider Max

MUZIEK & OPTREDENS

18u30
Sportpaleis Bruno Mars 24K Magic World Tour
20u30
Arenberg Schouwburg Painted Caves
23u00
Club Vaag Dienstag met Smith Davis, Gavin Francis, Amekmar,...
23u00

FILM

14u00
CC Merksem Everybody Happy
14u30
CC De Kern Paterson van Jim Jarmusch
20u15
CC Merksem Everybody Happy
20u15
CC De Kern Paterson van Jim Jarmusch

wo 29 mar

MUZIEK & OPTREDENS

14u30
Museum Vleeshuis Rondom het harmonium Woensdagklanken - Joris Verdin, Marie-Noëlle Bette en Tine Van Parys
17u00
Café Contrair King of Pong
18u30
Sportpaleis Bruno Mars 24K Magic World Tour
19u00
Zaal Bart Ecstatic Dance Antwerpen met Dj Caroline
20u00
20u00
de Singel Lecture concert Apollon Musagète Quartett Over het Strijkkwartet nr 2 van Arenski

FILM

14u00
14u15
CC Deurne Filmzaal Rix Huisdiergeheimen Chris Renaud
15u00
CC Deurne Filmzaal Rix Everybody Happy Nic Balthazar

do 30 mar

DIVERSEN

12u30
Permeke Piet Joostens Donderdagen van de Poëzie: Vaarwel en beste wensen - Pasolini - Poëzie & polemieken
20u00
Toneelhuis Bourla Black Clouds
20u30
De Roma 10 Years Merdan Taplak Merdan Taplak Orkestar Is Back

MUZIEK & OPTREDENS

12u30
Opera Antwerpen Händelmania Middagconcert
19u30
Trix Kid Ink - Dave East - Dizzy Wright Up All Night Tour
19u30
Trix Moss
20u00
Stadsschouwburg Dances of the world nations Ballet Igor Moiseyev
20u00
Rataplan Nordmann’s Daughter of Horror Filmconcert
20u00
20u15
C.O. Nova Michael Van Peel Van Peel tot evenaar
20u30
Buurthuis 't Pleintje Peter Van Asbroeck De wondere wereld van de televisie
20u30
Gravenhof De platenkast van Cath Luyten Bar Louisa
21u00
Lebowski's open mic -night
21u00
AMUZ Tasto Solo De Marialiturgie in het Buxheimer Orgelbuch
21u30
Cafee Cabron Marlijn Spee Nederlandstalig
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief