za 25 feb

DIVERSEN

11u00
FelixPakhuis - de mArkt Dagen Zonder Vlees Tafelt food festival
11u00
Sint-Nicolaasplaats ABC-markt Antiek, Boeken, Brocante & Curiosa

MUZIEK & OPTREDENS

12u00
Little Brewers Winter Garden Groot Slotweekend met Heaven's gates dj's
14u00
CC Berchem The 5: HipHop Conferentie met dj's Nonkel Guy, Sonar, Zoey Hasselbank, MNKY en SupAfly Collective + een graffiti expo!
16u30
Café Ami Lorenzo Cino Trio Jazz Matinee
18u30
Sportpaleis Netsky Live
19u30
Trix Rival Sons
20u00
Café Rood-Wit De Jeff muzikaal verhaal
20u00
At The Boulevard Nina Simone Tribute Ann De Bruijn- (zang) en Pieter Van Bogaert (piano) geven een fantastische en doorleefde muzikale ode aan Nina Simone en Bessie Smith.
20u00
Café Ami Nomad Swing Trio
20u00
de Kleine Hedonist Phantasmagoria Of The Has Beans
20u00
Kon. Elisabethzaal Lucifer met Bart Van Reyn, Renate Arends, Maria Fiselier, Marcel Reijans, André Morsch,...
20u00
Trix Champion Sound Tijdens de jaarlijkse Champion Sound beat battle nemen 16 Belgische producers het tegen elkaar op door een reeks nummers te samplen.
20u00
Café Rood-Wit Paseo Een muzikaal sprookje
20u15
CC Merksem Steven Mahieu Zonder Filter
20u15
CC De Kern Mamutrio + Yves Peeters Gumbo Club Canapé #1
20u30
Arenberg Schouwburg Kamal Kharmach
20u30
De Roma Bart Van Loo Napoleon, de schaduw van de revolutie
20u30
CC 252 Thomas Smith Strak / try-out
21u00
Mercado / Oude Postgebouw Ten Inches From Stardom
21u00
AMUZ Ensemble Mandel met Robert Mandel, Judit Andrejszki,...
21u30
Pena al Andalus Corazón Flamenco Tapas en Flamenco
22u00
Bar Venetië Let's Bowie London Calling Presents Lets Bowie. David Bowie's 1st anniversary of his extremely sad passing. We bring a true celebration of the man and all his greatness..
22u30
The Dirty Rabbit Jan V. Blending the best 'Party Grooves' in one Floor-filling mix.
23u00
Ampere Tale Of Us
23u00
Café d'Anvers #TPIA met Nukov & Yelmet, Flapjackers, Arno Stolz
23u00
Club Vaag 5 Years Mc Mota met Cedex & Higher Underground, ..
23u00
De Shop 1Y Kattenkwaad: Suara Night met Coyu, Ramiro Lopez, Soulcity, Deuxfwa
23u00
IKON-S Rio Sensation met Kaze, Hyper Trey, Afronils,...
23u00
La Gare 2 Years Yoncé met Noa Jae, Lady S, Zoey Hasselbank
23u00
Skyclub Skyclub's Proud To Be Fout met Skyclub Residents

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis Sneeuwpret (5+)
10u30
14u00
Zuiderpershuis Meesterspion (6+)
14u00
16u00
Zuiderpershuis Buurman & Buurman (4+)
16u00
Zuiderpershuis Cloudboy (9+)

zo 26 feb

DIVERSEN

10u00
Dansen Roels grote rommelmarkt
10u00
Little Brewers Winter Garden Groot Slotweekend Brewers Brunch - 15u : deuren dicht en op naar een volgende avontuur...
11u00
FelixPakhuis - de mArkt Dagen Zonder Vlees Tafelt food festival
12u00
Mercado / Oude Postgebouw Aujourd'Hui & Atelier Paul Morel Paul Morel en Thomas Van de Weyer nemen de Miele Foodbar voor een dag over.

MUZIEK & OPTREDENS

11u00
Gemeenschapscentrum 't Gasthuis Schuzartiade
12u00
Fakkelteater Theatercafé Hotel Vocal - Sandrine met Sandrine en Daisy Thys
14u00
de Singel Cell8ctet Amsterdam Cellostorm
15u00
Kaleidoscoop Milonga: El Ardoroso
16u00
de Singel Cell8ctet Amsterdam Cellostorm
16u00
Hopper Yvonne Walter Sings lyrische jazz
17u30
Café Mombasa El Junta Cadaveres
18u00
Club Vaag Sounday Carnival met Butch, Tofke, Alec - The Creamminals
20u30
20u30
Arenberg Schouwburg Kamal Kharmach
20u30
De Roma Adriaan Van den Hoof Nee, het was gisteren ook al laat...

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis Sport Kids (8+)
10u30
Zuiderpershuis Molly Monster (3+)
11u00
14u00
Zuiderpershuis Sneeuwpret (5+)
16u00
19u30
Zuiderpershuis My First Highway (15+)

ma 27 feb

DIVERSEN

16u30

MUZIEK & OPTREDENS

20u00
MaagdenhuisMuseum Vox Amicorum oude Franse liefdesliederen en motetten uit de 16de eeuw: Bonjour mon cœur
20u00
De Studio LABtrio met Lander Gyselinck, Anneleen Boehme en Bram de looze
21u00

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis Uilenbal (9+)
10u30
Zuiderpershuis L’étranger (10+)
14u00
Zuiderpershuis Kop op (6+)
16u00
Zuiderpershuis Kiwi & Strit (3+)
16u00
Zuiderpershuis Abulele (9+)
19u30
Zuiderpershuis Girls Lost (12+)

di 28 feb

DIVERSEN

20u00
Toneelhuis Bourla Fotografie: De Donkere Kamer Een avond vol fotografie; Een avond over fotografie; Een avond met fotografen

MUZIEK & OPTREDENS

14u00
De Roma Kapitein Winokio Abc, zing maar mee!
14u30
CC Berchem Door het venster van den tram door Lucas Van den Eynde, Tiny Bertels, Stefan Wellens & Ivan Smeulders, (ook om 20u30)
18u30
Sportpaleis Drake The Boy Meets World Tour
19u00
22u00
Café Local Kinerotic - L'édition Moulin Rouge met Captive, 5napback, Kinesia Allstars, ...

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis Buurman & Buurman (4+)
10u30
Zuiderpershuis Come Along (9+)
14u00
Zuiderpershuis Dragonheart (9+)
14u00
Zuiderpershuis Rintje (3+)
14u00
CC Merksem Keeper van Guillaume Senez
14u30
CC De Kern I, Daniel Blake van Ken Loach
16u00
Zuiderpershuis L’étranger (10+)
19u30
Zuiderpershuis My Name is Emily (16+)
19u45
De Roma Im' Raa Festival I.s.m. Mona Film Festival
20u15
CC De Kern I, Daniel Blake van Ken Loach
20u30
De Roma Et maintenant on va où? Mona Film Festival

wo 01 mar

DIVERSEN

12u30
Letterenhuis Eva Rovers Boeken op woensdag - met 'BOUD. Het verzameld leven van Boudewijn Büch'

MUZIEK & OPTREDENS

14u00
De Roma Kapitein Winokio Abc, zing maar mee!
18u30
Sportpaleis Drake The Boy Meets World Tour
19u00
Zaal Bart Ecstatic Dance Antwerpen met Dj Caroline
21u30
Cafee Cabron Pilod Alternatief
23u00
The Villa Antwerp Views From The Villa met Madman, Nick Dillinger, Kevin Kofii, Bodhi Thompson,...

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis Antboy 3 (9+)
10u30
14u00
Zuiderpershuis Alleen op de wereld (7+)
14u00
Zuiderpershuis Swallows and Amazons (8+)
14u00
CC Merksem Kiwi & Strit (3+)
14u15
CC Deurne Filmzaal Rix Meester Kikker van Anna van der Heide
16u00
19u00
Gravenhof The 5th Wave (+12) met Chloë Grace Moretz, Alex Roe en Nick Robinson
19u30
Zuiderpershuis Sanctuary (14+)
20u15
CC Merksem Keeper van Guillaume Senez
20u15
CC Deurne Filmzaal Rix King of the Belgians Peter Brosens en Jessica Hope Woodworth
20u30
De Roma Dégradé Mona Film Festival

do 02 mar

MUZIEK & OPTREDENS

12u30
Sint-Laurentiuskerk Barok wandelconcert Ode aan Georg Philipp Telemann! 2 traverso’s, blokfluit, viola da gamba en klavecimbel vieren samen het 250ste sterfjaar van deze barok meester.
19u30
Trix July Talk
20u00
Kaleidoscoop Nomad Swing jazzcafé
20u00
Theater Elckerlyc Nicholas
21u00
Trix Oko Yono
21u30
Cafee Cabron Bayan Indie Folk

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis Rintje (3+)
10u30
14u00
14u00
Zuiderpershuis Kiwi & Strit (3+)
14u00
CC De Schelde The Avengers (13+)
16u00
Zuiderpershuis Blanka (9+)
16u00
19u30
De Roma As I open my eyes + Gastoptreden Ghalia Benali
19u30

vr 03 mar

DIVERSEN

16u00
Cargo Zomerbar WINTERHAP Food Truck Festival tot 24u

MUZIEK & OPTREDENS

18u30
Sportpaleis The Weeknd Starboy: Legend of the Fall 2017 World Tour
20u00
Theater Elckerlyc Nicholas
20u00
Bar Bakeliet Low Land Home Live cool
20u00
CC Deurne Boombal met Zigo en KVExpress
20u00
Kon. Elisabethzaal Symfonisch concert Dresdner Philharmonie, Michael Sanderling, Simon Trpceski
20u30
CC Berchem Nuff Said met Marlon Kicken, Abrahamblue, Saskia De Coster en Chistian Reilly
20u30
JC Vizit Salonconcert met Lefever Tanguy, Man meets Monkey, Jorg Martens//Knowledge, Baia Koba
22u00
Mercado / Oude Postgebouw Sonico Avant Garde Tango
22u30
The Dirty Rabbit Djette A female who knows how to handle the decks with attitude!
23u00
Ampere Unleash presents Industrialyzer met Double u Jay, Dj Aam, Linear Straight,...
23u00
Café d'Anvers Submerged met Paul Ritch, Markantonio, Charley Prince, Blanda,...
23u00
Club Vaag Bootynight metDj Slugo, Kaptain Cadillac, Chao Xin, Zymotic,...
23u00
IKON-S Sevn Alias
23u00
La Gare La Guerrilla met Gavin, Makasi, Thang

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis Meesterspion (6+)
14u00
Gravenhof Achter De Wolken met Chris Lomme, Jo de Meyere, ...
14u00
De Roma Women Without Men Mona Film Festival
14u00
Zuiderpershuis Buurman & Buurman (4+)
16u00
Zuiderpershuis Si-G (9+)
16u00
Zuiderpershuis Rintje (3+)
19u30
Zuiderpershuis Jamais Contente (14+)
20u00
Gravenhof Achter De Wolken met Chris Lomme, Jo de Meyere, ...
20u30
De Roma Rachida Mona Film Festival

za 04 mar

DIVERSEN

12u00
Cargo Zomerbar WINTERHAP Food Truck Festival tot 24u

MUZIEK & OPTREDENS

14u00
Lotto Arena Apassionata 2017 Cinema of Dreams
16u30
Café Ami Phil Riza
20u00
Theater Elckerlyc Nicholas
20u00
Lotto Arena Apassionata 2017 Cinema of Dreams
20u00
Trix Porto
20u00
Café Ami Irish Session
20u00
Café Rood-Wit Blame it on Vinnie
20u00
Kon. Elisabethzaal Hooverphonic with Orchestra II
20u30
CC Berchem FONQ met Terrakota. Een mix van samba, reggae, Afro-Cuba, gnawa, afrobeat, flamenco, maracatu en rap.
20u30
De Roma OUM Im'raa Festival
20u30
CC Berchem Terrakota albumvoorstelling Oxalá
20u30
OC Het Oude Badhuis Sindicato Sonico CD Release Party
20u30
Kaleidoscoop Tom Dice Voorstelling nieuwe CD: "I've come a long way"
20u30
Academie voor Muziek en Woordkunst Doppelgänger Nadar Ensemble
21u00
Zappa Roots & Culture Powered By Bruk Out! met Masego Soundsystem, Nish Wadada
21u00
JH Joh Studijoh54 met Boogie Frans & Groovy Cop
21u30
Pena al Andalus Andalucia Baila Tapas & Flamenco
22u00
Den Aalmoezenier 90s Flashback
22u30
The Dirty Rabbit Tom Bayland "Good vibes have no age, dancing to them makes you younger"
23u00
Ampere Klank presents Adriatique met Notoir, Mylan, Neszouza
23u00
Magic Club Kelly Palmer & House On Fire + Awanto 3, Tom Smeyers, Solco
23u00
Club Vaag Void presents Stimming Live + Lost Desert, Akira
23u00
IKON-S Privilege met Dave Roelvink, Charissa Jong, G-Frenix, Falcan,...
23u00
Joan Collins Club Rapido World Tour

FILM

10u00
Zuiderpershuis Sporty Jeff (9+)
10u30
Zuiderpershuis The Karate Kid (9+)
14u00
Zuiderpershuis Uilenbal (9+)
14u00
Zuiderpershuis Zlin komt spelen (3+)
16u00
Zuiderpershuis Le nouveau (10+)
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief