Untitled, 2017 29, 30 sep 20u30
Vaudeville II 22, 23 sep 20u30
Kan dus niet 6 okt 20u30
Nacht 27 mei 2018 19u
Het kleine meisje van meneer Linh 28, 30 sep 20u; 1 okt 15u; 3, 4, 5, 6 okt 20u; 24, 25, 26, 27 jan 2018 20u
de Driestuiversopera 8 okt 15u
Tiresias 10 feb 2018 20u
God, Erger Je Niet 5, 6, 7, 13, 14, 20, 21, 26, 27, 28 okt 20u30; 15, 21 okt 15u
De Improfeten 18 okt 20u30; 8 nov 20u30; 13 dec 20u30; 24 jan 2018 20u30; 21 feb 2018 20u30; 21 mar 2018 20u30; 18 apr 2018 20u30; 16 mei 2018 20u30
Adela en Helena 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30 sep 20u30; 24 sep 15u
Jackobond Zingt Marva 12 okt 20u30
Jekyll & Hyde 13, 14 okt 20u30; 15 okt 15u
Vapeurs 20, 21, 27, 28 okt 20u30; 22, 29 okt 15u; 3, 4 nov 20u30; 5 nov 15u
Don Vitalski speelt "De Ideale Schoonzoon" 26, 27 sep 20u30
Wie is er bang voor Virginia Woolf? 22, 23 sep 20u
Griefkaai II 7 okt 20u30
Ne merel op nen tak / A blackbird on a branch 11 okt 20u15
Genderless 14 okt 20u30
Homework 15 okt 20u30
Prêt-à-Aimer 18 okt 20u30
Trojaanse Vrouwen 29, 30 sep 20u30
Wat een Soep 29, 30 sep 20u30; 1, 8, 15, 22, 29 okt 15u; 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27, 28 okt 20u30
Ne merel op nen tak / A blackbird on a branch 22, 23 sep 20u
Dimitri Leue: Vanbinnen Bang Vanbuiten 4, 5 okt 20u
Mijnheer Groen en Mijnheer Bruin (5-8j) 14, 15 okt 15u; 14 okt 19u
Folie à deux 14 okt 20u30
Meneer Groen en Meneer Bruin (5+) 18 okt 14u30
Held op Sokken (5+) 8 okt 15u
Pascale Platel's TET talk 15 okt 15u
Una Casa Cascata 23 sep 14u30
Twee Zielen 29 sep 20u30
Grensgeval 1 okt 14u; 1 okt 16u30
Cie Sons de Toile (6+) 1 okt 15u
£¥€$ ("Lies") 4 okt 22u
B.I.G. 12 okt 20u30
Nachtasiel 17 okt 20u30
The wedding singer 22, 23 sep 20u15; 23, 24 sep 14u30
Achter de spiegel (5+) 27 sep 14u30
An Nelissen 6 okt 20u15
MannekeTAP (4+) 18 okt 14u30
Troje 30 sep 16u30
Hen (2,5+) 1 okt 14u
My Robot is a Lover (12+) 6 okt 20u30
Hemel; Magritte in het theater (7+) 18 okt 14u
Donderdag (12+) 20 okt 20u15
Vitalski speelt Victor Glorieux 17 okt 20u30
Rule of Three 28, 29, 30 sep 20u
Salt 14 okt 20u; 15 okt 15u
Mockumentary of a Contemporary Saviour 19, 20, 21 okt 20u
Lengger Laut 20 okt 20u
De Warme Winkel 14, 15 okt 15u; 14, 15 okt 20u
Synchroon 22, 23, 29, 30 sep 19u15
Paysages de nos larmes (12+) 5, 6, 7 okt 20u; 6 okt 13u30
Silla Revisited 22, 23 sep 20u; 24 sep 15u30
Out 22, 23 sep 20u30; 24 sep 15u
Skylight 22, 23, 29, 30 sep 20u30; 24 sep 15u; 1 okt 15u
Het verrassingsfeest voor Leon De Vetter 27 sep 20u30
Voor het blok 5 okt 20u30
Pommaison - Hotel Terminus 1914 8 okt 11u
Kamers Vol Liefde 8 okt 20u
MENS! 13, 14, 20, 21 okt 20u30
Liever dik dan dood! 18 okt 20u
Brasschaatse huisvrouwen 22, 23 sep 20u15; 23, 24 sep 15u15
Kaatjes Verjaardag - Feestbeest 30 sep 14u; 30 sep 16u30; 1 okt 14u
Viva Minerva 5 okt 14u; 5 okt 20u15
Pinokkio - De Musical 13, 14 okt 19u; 14 okt 15u
Swaajp invites The Ferocious Four 30 sep 20u
De felomstreden kroon en deerniswekkende dood van koning Edward en zijn favoriet ... 4, 5, 6, 7 okt 20u
The Famous Harlow Sisters 7, 9 okt 20u15; 8 okt 15u
Das Wunder der Heliane 1, 3, 5, 10 okt 19u30; 8 okt 15u
Kontente venten 23, 28, 29, 30 sep 20u15; 24 sep 15u; 1, 8, 15 okt 15u; 5, 7, 12, 13, 14 okt 20u15
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief