Café René 22, 23, 24 nov 20u15
Ne Kerstdiner en Iedereen Fret Mee 1, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 20, 21, 27, 28, 29 dec 20u15; 2, 9, 16, 26 dec 15u; 4, 5 jan 2019 20u15; 6 jan 2019 15u
Lachen Gieren Condors 11 dec 20u30
Antwerpen Lacht 23 nov 20u30; 14 dec 20u30; 25 jan 2019 20u30; 22 feb 2019 20u30; 29 mar 2019 20u30; 26 apr 2019 20u30; 17 mei 2019 20u30
Maanlander 29 nov 20u30
Mevrouw BOB 8 dec 20u15
De Improfeten 12 dec 20u30; 23 jan 2019 20u30; 20 feb 2019 20u30; 20, 24 mar 2019 20u30; 15 mei 2019 20u30
Dikke Merde 23, 24 nov 20u30; 25 nov 15u
Ze zijn me vergeten 28 nov 15u; 29, 30 nov 20u30; 1 dec 20u30; 2 dec 15u
Tot de duivel het schip keert 7, 8, 13, 14, 15 dec 20u30; 16 dec 15u
Zeg 'ns Aaa 23, 24, 30 nov 20u30; 25 nov 15u; 1 dec 20u30; 2 dec 15u
Huisvrouwmonologen 7, 8 dec 20u30; 9 dec 15u
Krakers onder de kerstboom 14, 15, 21, 22, 26, 27, 28, 29 dec 20u30; 16, 22, 23, 26, 27, 28, 30 dec 15u; 23, 30 dec 20u; 2, 6 jan 2019 15u; 2, 3, 4, 5 jan 2019 20u30
Kobe en de toverbal 26, 27, 28, 29 dec 15u; 3, 4, 5, 6 jan 2019 15u
Bed in of bed uit 23, 24, 30 nov 20u30; 25 nov 15u; 1, 6, 7, 8, 14, 15 dec 20u30; 9, 16 dec 15u
Niets 28, 30 nov 20u; 1 dec 20u
Bangerik 24, 25 nov 15u
tu'tu 5, 8 dec 15u15
De tuin van de walvis 12 dec 15u15
Ha(r)telijk gecondoleerd 24 nov 20u30; 25 nov 14u30; 1, 8, 15 dec 20u30; 9 dec 14u30
Matisklo 24 feb 2019 15u; 24 feb 2019 20u
Risjaar Drei 22, 23 nov 20u
Belgian Rules / Belgium Rules 30 nov 20u; 1 dec 20u
Hoge Weg 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22 dec 20u; 16 dec 15u
Soma 23 nov 20u
De Boterbrigade 12 dec 20u; 6 mar 2019 20u; 3 apr 2019 20u
Op weg naar Wembelie! 22 nov 20u30
Gaten 23, 24 nov 20u30; 25 nov 15u
Hoor wie klopt daar? 1 dec 11u; 1 dec 15u
Klaprozen 1 dec 20u30; 2 dec 15u
Lelijk Lief! 9 dec 15u
Tarara Boum! 15 dec 20u30
Joris en de geheimzinnige toverdrank 16 dec 15u
Scrooge, de Musical 6, 14, 15, 21, 22, 27, 29 dec 20u; 9, 16, 23, 26, 28, 30 dec 15u
Hans & Grietje de Sprookjesmusical 4 jan 2019 13u30; 4 jan 2019 16u; 5, 6 jan 2019 11u; 5, 6 jan 2019 14u
De Grote Sinterklaasshow 1, 2 dec 14u; 1 dec 17u30; 2 dec 10u
Adela en Helena 25 nov 14u
Het bezoek van de oude dame 27 nov 20u
Meisjes van krijt 29 nov 20u
Licht! (3+) 2 dec 11u; 2 dec 14u30
Johan Heldenbergh speelt Karl Marx 18 dec 20u
Cerebro 6 dec 20u15
Passa il tempo 7 dec 19u
Cirqumstancia - Cirq Mystiek by night 8 dec 20u
Vogelvrij 22 nov 20u15
Molly Monster (4+) 28 nov 14u
De Meester en Margarita 29 nov 20u15
Biecht 29 nov 20u15
Buzz 30 nov 20u15
De wereld redden 6 dec 20u15
Niet Vergeten (7+) 25 nov 14u
De Troon (4+) 5 dec 14u30
Wit (2+) 8 dec 20u15
Verbeter de wereld 15 dec 20u15
Een Paar is Twee 5 dec 20u
Opmaatgeregeld
Hakketak (4+) 25 nov 14u
Kristus Koning in vuur en vlam 1 dec 20u
Mevrouw BOB 22 nov 20u30
Pluche (3+) 28 nov 14u
Braempraat 1 dec 20u30; 2 dec 14u
Le chicon
Witlof from Syria 22, 23, 24 nov 20u
Saperlipopette (6+) 28 nov 15u
Gesprek met de regen 1 dec 20u
Knorren en kussen (4+) 12 dec 14u; 12 dec 16u
Johan Heldenbergh speelt Karl Marx 24 nov 20u30
Ene gast, twee bazen 22 nov 14u; 23, 24, 30 nov 20u15; 25 nov 15u15; 1, 7, 8 dec 20u15; 2, 9 dec 15u15
De Kleermaker van De Sint 2 dec 10u30
't Is het vliegen, niet de vlucht 24 nov 11u; 24 nov 14u
Improvisatietheater 17 dec 20u
Olivetti 82 29, 30 nov 20u
Wat een geluk 13 dec 20u
Boom 28 nov 14u; 28 nov 16u
Bloemen van een autist 7, 8 dec 20u; 9 dec 15u
Oorlog, soep en liefde 24, 29, 30 nov 20u15; 25 nov 14u30; 1 dec 20u15
Summerless 28, 29 nov 20u
Summerspace . Exchange . Set & Reset/Reset 28, 29, 30 nov 20u
Gesualdo 23 nov 20u; 25 nov 15u
Unendlicher Spass 8 dec 19u; 9 dec 15u
Iemand die slaapt 14, 15 dec 20u
reflectie / gesprek / tekst / muziek 16 dec 16u
Story Water 14, 15 dec 20u
De Onzichtbare Man 22, 23, 24 nov 20u30
UR 30 nov 20u30; 1 dec 20u30
Rompslomp 7, 8 dec 20u30
Voltaire 14, 15 dec 20u30
Stip 9 dec 15u
Soldaat Peaceful 22 nov 19u30
Lucifer 22 nov 20u30
Obscene Fabels 24 nov 20u15; 25 nov 15u
Zicht op zee 23, 24 nov 20u15; 25 nov 15u
De Volksjury 24, 30 nov 20u15; 25 nov 14u30; 1 dec 20u15
Hieperdepiep hoera! 24, 25 nov 14u30; 1, 2 dec 14u30; 2 dec 10u30
Winterfee(st) 8, 9, 15, 16 dec 14u30
De bende van moemoe 23, 24, 30 nov 20u15; 1 dec 20u15; 2 dec 15u
Eén vloog over het koekoeksnest 23, 24, 30 nov 20u; 25 nov 15u; 1 dec 20u; 2 dec 15u
Dwazen 23, 24, 30 nov 20u; 1, 7, 8 dec 20u
Opening Night 24, 30 nov 20u15; 25 nov 14u30; 1, 7, 8 dec 20u15
Schone schijn 25 nov 15u; 1, 7, 8 dec 20u; 2, 9 dec 15u
Tussen drie en halfvier 23, 24, 30 nov 20u30; 25 nov 15u; 1, 7, 8, 14, 15, 22, 29 dec 20u30; 2, 9, 16 dec 15u; 4, 5, 11, 12 jan 2019 20u30; 6 jan 2019 15u
Les Pêcheurs de Perles 14, 18, 21, 23, 27, 29 dec 20u; 16 dec 15u; 31 dec 19u