Openluchttheater Rivierenhof

John Cale zo 24 jun 21u30
Calexico zo 01 jul 21u30
Elvis Costello & The Imposters ma 02 jul 20u45
Elvis Costello & The Imposters di 03 jul 20u45
Steve Winwood wo 04 jul 21u30
Wim Helsen do 05 jul 19u00
Yevgueni vr 06 jul 19u00
Kapitein Winokio za 07 jul 13u30
Kapitein Winokio za 07 jul 17u00
Godspeed You! Black Emperor ma 09 jul 19u00
Melody Gardot di 10 jul 20u30
Southside Johnny & The Asbury Jukes do 12 jul 20u15
Steve Earle & The Dukes do 12 jul 22u00
Fantoms vr 13 jul 13u00
Nathalie Meskens vr 13 jul 19u00
Stef Kamil Carlens wo 18 jul 20u30
Wovenhand wo 18 jul 22u00
Stikstof do 19 jul 20u30
’t Hof Van Commerce do 19 jul 22u00
Diamonds On The Rocks vr 20 jul 13u00
Dj Pierre Elitair vr 20 jul 20u30
Eddy et Les Vedettes vr 20 jul 21u30
Brigitte Kaandorp za 21 jul 19u00
Portugal. The Man zo 22 jul 21u30
Brigitte Kaandorp di 24 jul 19u00
Bonnie Raitt wo 25 jul 21u30
Dweezil Zappa do 26 jul 20u30
Placenta Plays Placebo vr 27 jul 21u30
Jandino Asporaat za 28 jul 19u00
Oh Wonder do 02 aug 21u30
Cream Colored Ponies vr 03 aug 13u00
Les Truttes vr 03 aug 19u00
Bart Peeters za 04 aug 19u00
Fat Freddy's Drop di 07 aug 19u00
Selah Sue wo 08 aug 21u30
Della Bosiers, Bert Verbeke & Jelle Cleymans vr 10 aug 13u00
King King + Guy Verlinde & The Mighty Gators vr 10 aug 19u00
Stuff. + Blackwave. di 14 aug 19u00
De Grungblavers. wo 15 aug 15u00
Johan Heldenbergh speelt Marx do 16 aug 19u00
Klassiek in het park vr 17 aug 13u00
The Mambo Queens vr 17 aug 21u00
Bart Peeters za 18 aug 19u00
Bart Peeters zo 19 aug 19u00
Blonde Redhead ma 20 aug 22u15
Nacht & Ontij + Condor Gruppe vr 24 aug 19u00
Jasper Steverlinck za 25 aug 19u00
Ariel Pink do 30 aug 22u35
Laura Tesoro vr 31 aug 13u00
The Colorist & Emiliána Torrini vr 31 aug 19u00
Jan Jaap van der Wal za 01 sep 19u00
Jeff Tweedy di 04 sep 19u00
Absynthe Minded vr 07 sep 22u30
David Crosby za 08 sep 19u00

podia

De Ketnetband - Superheld gezocht! 6 jul 14u
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief