Groote oorlog Antwerpen blogt tot 11 nov
Mini-expo: Top Hat: een Amerikaans transitkamp op Linkeroever tot 20 jul
Openluchttentoonstelling doorheen Fort 5 tot 11 nov
De Collectie tot 05 apr '20
Jacqueline Mesmaeker – 21 MARS 1975 17H23 tot 2 sep
Thea Gvetadze – Becoming Thea Merlani tot 2 sep
Sanguine / Bloedrood tot 16 sep
Michèle Matyn - kunstINgang #11 tot 29 jun
We Traveled Across Seven Lakes tot 30 jun
Billboards installatie - Moodboards in open lucht door de Hofleverancier tot 30 jun
Eating each other – Groepstentoonstelling tot 1 jul
Aneta Rostkowska, Jakub Woynarowski - 'Breach' - Re-opening 'Eating Each Other' tot 1 jul
Free guided tour 'Eating Each Other' tot 1 jul
Kristof Van Gestel – Solo tot 30 jun
Sanne Vaassen – Transfer van 21 jun tot 30 jun
Transfer tot 30 jun
Caroline & Maurice Verbaet Collection tot 15 jul
Hugo Claus onder ons, ode door Pjeroo Roobjee tot 15 jul
Hugo Claus - achter vele maskers tot 1 jul
Mike Bouchet – Energy Log tot 24 jun
groepstentoonstelling - Porcelain tot 24 jun
Jan Vanriet - Ex Voto tot 24 jun
Dirk Zoete – Quietly humming thoughts tot 30 jun
Gerard Petrus Fieret – Copyright Fieret tot 30 jun
Stad en Haven tot 28 jun
Frans Smit tot 30 jun
groepstentoonstelling - The Homecoming tot 30 jun
Henk Delabie en Fred Michiels – Home tot 24 jun
Rob Scholte – Drawings: 1978 - 2018 tot 8 jul
Koen Theys - Arabian Nights tot 19 aug
Guy Slabbinck – A Burning Bush tot 23 jun
Nel Aerts – Checkered Checkmate tot 24 jun
Chinese Spring # 3 tot 30 jun
Tang Dixin, Eduardo Sarabia, Yutaka Sone – Grand Reverse tot 30 jun
Sine Van Menxel tot 30 jun
Multiplied tot 8 jul
De Vluchtheuvel tot 29 jun
Jef Gysen - onroerend goed tot 1 jul
Florian Mertens - project Sidewind tot 1 jul
Raymond Zoilé tot 26 jun
Pieter De Wilde - vakantie aan zee tot 1 sep

MAS

Michaelina. De leading lady van de barok tot 2 sep
Barok Burez - wandelboulevard tot 21 apr '19
Experience Traps tot 23 sep
De meester leeft! tot 13 jan '19
Focus: Barokke pracht in een huiselijk kader tot 13 jan '19
Elke Van Steenbergen - Dood Paard tot 30 jun
David van Heek - Suprematic Syncretism van 24 jun tot 15 jul
De Badhuiscollectie - Lore Loncke - Fotograaf tot 21 jul
Claudia Zen Karan - Dadels en Melk tot 1 jul
Costume Design (master Exhibition) van 22 jun tot 23 jun
René Boye en Monica Van Tendelo tot 1 jul
Selectie eindwerken studenten- Academie Beeld Merksem en Schoten tot 24 jun
Kunstig Vrijzinnig Humanisme tot 28 jun
Masters 2018 - Meet the Antwerp Masters in Art & Design van 27 jun tot 1 jul
Geoffrey de Beer - Cosmopolite from the countryside tot 23 jun
Friedrich Kunath - Where is the madness that you promised me tot 23 jun
Maurice Boel tot 23 jun
Jef Meyer tot 29 jul
Eric van Hove - Metamodern Apparatuses tot 23 jun
Resonance Room 4 tot 23 jun
Bas Smets & Eliane Le Roux - Biospheric Bench tot 23 jun
Hannelore Van Dijck, Koba De Meutter tot 24 jun
Oier Etxeberria, Pep Vidal, Oriol Vilanova - Ambras tot 1 jul
Marco Tirelli tot 14 jul
Masatoshi Masanobu tot 14 jul
Sadaharu Horio tot 14 jul
various artists - Ni'homme tot 26 aug
Nick Witvrouwen - Christ'l Sprengers: Invasion tot 2 jul
Anton Corbijn, 1-2-3-4 van 24 jun tot 30 sep
Iconobelge van 24 jun tot 30 sep
Michael Wolf van 24 jun tot 30 sep
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief