AMUZ

Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

tel: 03/292.36.80

email: tickets@amuz.be

internet: www.amuz.be

Stijn Claeys vr 20 jul 12u00
Océane Knop - Pieter- Jan Verhoyen vr 27 jul 12u00
Manfred Sellink do 16 aug 11u00
Scherzi Musicali do 16 aug 20u00
Andrew Lawrence-King vr 17 aug 13u00
Tempus fugit vr 17 aug 18u00
International Young Artist’s Presentation za 18 aug 10u00
Resto Pellegrino za 18 aug 18u00
Tasto Solo za 18 aug 20u00
International Young Artist’s Presentation zo 19 aug 10u00
Resto Pellegrino zo 19 aug 18u00
Mala Punica zo 19 aug 20u00
Marc Lewon & Paul Kieffer ma 20 aug 13u00
Paul O’Dette ma 20 aug 22u15
Psallentes di 21 aug 13u00
Resto Pellegrino di 21 aug 18u00
Capriccio Stravagante & Skip Sempé di 21 aug 20u00
David Burn wo 22 aug 13u00
Zefiro Torna, Steve Durgardin & Stefaan Degand wo 22 aug 20u00
Zefiro Torna, Steve Durgardin & Stefaan Degand wo 22 aug 22u15
Benjamin Bagby do 23 aug 13u00
Resto Pellegrino do 23 aug 18u00
Dialogos do 23 aug 20u00
Michal Gondko & Corina Marti vr 24 aug 13u00
VivaBiancaLuna Biffi, Pierre Hamon & Marc Mauillon vr 24 aug 22u15
Resto Pellegrino za 25 aug 18u00
Rudolf Rasch, Anne Cambier, Guido De Neve & Frank Agsteribbe zo 30 sep 11u00
Stephanie Beghein zo 30 sep 14u00
cantoLX & Ensemble de la Chapelle Saint-Marc zo 30 sep 15u00
Klankenbad seizoen 18 / 19 za 06 okt 09u00
BachPlus & soli zo 07 okt 15u00
Reinoud Van Mechelen & a nocte temporis vr 12 okt 20u00
Gli Angeli Genève do 25 okt 21u00
Zachary Wilder & Les Musiciens de Saint-Julien vr 26 okt 21u00
Klankenbad seizoen 18 / 19 za 27 okt 09u00
Hana Blažíková & Amsterdam Corelli Collective zo 28 okt 15u00
Marc Vanscheeuwijck & Les Basses Réunies zo 04 nov 15u00
Annelies Van Gramberen, Kris Verhelst & friends do 08 nov 21u00
Kinderen worden als componisten geboren vr 09 nov 14u00
Vox Luminis vr 09 nov 21u00
Rachel Podger & friends vr 16 nov 21u00
Jean Rondeau & Thomas Dunford vr 23 nov 21u00
L’Achéron zo 25 nov 15u00
Eva Zaïcik & Taylor Consort do 29 nov 21u00
Ton Koopman vr 30 nov 21u00
Jordi Savall & Rolf Lislevand do 06 dec 21u00
Oltremontano zo 09 dec 15u00
Jakub Józef Orlinski & Il Pomo d’Oro do 13 dec 21u00
Alice Foccroulle & InAlto vr 14 dec 21u00
Il Gardellino zo 16 dec 11u00

expo

Jan Fabre tot 10 dec
Schrijf je ook in voor onze wekelijkse nieuwsbrief